METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

Share|

MrznjA

PostRe: PIRSING
16/06/09, 07:36 pm

pa ako joj lepo objasnis....ja sam prvi uradio negde u tvoim godinama.

Sashka '93.

17/06/09, 01:20 pm

pa pomozite mi !!! sta da joj kazem? kako da joj lepo objasnim, kad na samu pomen pirsinga vristi kao luda?!!! HELP !!! :69:

El Karnisero

17/06/09, 02:50 pm

Sashka '93. wrote:
volela bih da imam pirsing, ali problem je sto mi ne da mama!!!!!!!!!! :69:

Dok god moras nekoga da pitas za dozvolu za pirsing ili tetovazu nemoj to da radis.

MrznjA

17/06/09, 03:56 pm

Sashka '93. wrote:
pa pomozite mi !!! sta da joj kazem? kako da joj lepo objasnim, kad na samu pomen pirsinga vristi kao luda?!!! HELP !!! :69:
kazi da je to isto kao busne usi.da je nakit sterilan i da ces da ides u studio kod ljudi koji znaju sta rade,i da svaka komplikacija koja se eventualno dogodi moze da se resi odmah ako reagujes na vreme...rizicniji je sex od piercinga,kad tako gledas hahaha.. Very Happy i nemoj da se svadjas kad pocne da vristi,nego pokazi odlucnost da to uradis,a ne inat.

@el k
jes,pa da kuka posle ako ne bude mogla da ih nosi zbog posla ili sta vec...bolje to odraditi u mladosti,uz saglasnost,nije to neki poduhvat.

Aleksandra the Great

17/06/09, 09:52 pm

ja bih... al' se booooojiiiiiim Rolling Eyes Sad
zato buusim usi kao majmun... Smile

El Karnisero

17/06/09, 11:05 pm

MrznjA wrote:
Sashka '93. wrote:
kazi da je to isto kao busne usi.da je nakit sterilan i da ces da ides u studio kod ljudi koji znaju sta rade,i da svaka komplikacija koja se eventualno dogodi moze da se resi odmah ako reagujes na vreme...rizicniji je sex od piercinga,kad tako gledas hahaha.. Very Happy i nemoj da se svadjas kad pocne da vristi,nego pokazi odlucnost da to uradis,a ne inat.

@el k
jes,pa da kuka posle ako ne bude mogla da ih nosi zbog posla ili sta vec...bolje to odraditi u mladosti,uz saglasnost,nije to neki poduhvat.

S te strane si u pravu.

Ognjena Omi

18/06/09, 03:08 am

Sashka '93. wrote:

Ja sam jednostavno otisla i istetovirala se i sad me boli k...
da nece mozda da mi izbrise tetovazu...

Mozda bi mogla da sacekas jos malo... Ali pirs bar moze da zaraste ako ti se ne svidi ili bas budes morala da ga skines
Sta bi uopste busila???

Jami!

18/06/09, 09:41 am

Odes i izbusis.
Dodjes kuci,oni skoce ,ti kazes ''A sta bi radili da se drogiram,kurvam i lose ucim? Tisincina.''

Uvek upali Cool

Aleksandra the Great

18/06/09, 01:06 pm

marina legenda 29

ja ne znam, ali mislim da niko ni nece da ti busi ako si maloletan i bez roditeljske dozvole... nem' pojma, nisam 100% sigurna, ali mislim da je tako...

Ognjena Omi

18/06/09, 02:47 pm

Ako te busi ortak/ortakinja u svojoj gajbi onda nema problema Razz

Ali nemoj samo da busis obrvu ona je najzajebanija. Bar 5 riba iz moje klase ima oziljak kad su izvadile pirsing

MrznjA

18/06/09, 03:17 pm

Aleksandra the Great wrote:
marina legenda 29

ja ne znam, ali mislim da niko ni nece da ti busi ako si maloletan i bez roditeljske dozvole... nem' pojma, nisam 100% sigurna, ali mislim da je tako...
meni jesu Smile doduse,ja nisam izgledao maloletno xD

@omi
pa da,da busi kod ortaka/ortakinje i kupi sebi express kartu za hepatitis ili tako nesto....nije to bio dobar savet Razz plati pa klati,kaze narodna poslovica... Very Happy

a sto se oziljaka tice...da ostaju-ostaju...ako prestanes da negujes kada izvadis nakit,ili ako ti se pierc inficira.

*WaLk*PantErA*

18/09/09, 03:42 am

uskoro cu da udarim pirsing iznad levog oka Very Happy Very Happy

cannibalisticbuffet

01/11/09, 09:39 pm

kad god dodjem do para ja to popijem..tako da kad dodjem do malo vise para busicu usnu(alka po sredini)

returning man

31/10/10, 02:45 pm

obrva i pupak za 2000 dinara.....aj lov serbia

MrznjA

31/10/10, 05:22 pm

ja sam sve svoje poskidao zbog ozivljavanja jebenog.do proleca se busim opet.ni usi,ni usta,ni obrva...go sam kao pistolj xD

Sponsored content

Page 7 of 7Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7