METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

Share|

bio

..:: METAL SRBIJA ::..

PostRe: Alkoholna pica
09/03/08, 03:00 pm

Postoje dve vrste ubacivanja kruske u flasu, samim tim i dva razlicita nacina vadjenja Smile

Nacin nambr van je, da se flasa zaveze za drvo dok je plod jos mali da prodje kroz grlic i da tako naraste. Nacin vadjenja je vec gore pomenut - razbijanje flase.

Nacin nambr tu je, flasa kojoj se skida dno i jednostavno skines dno, ubacis krusku, dotocis rakije i to je to. Vadjenje je isto, kad se popije sva rakija odsrafi se dno i izvadi kruska.

Misteri iz solvd!

pichoperka

09/03/08, 03:54 pm

ja sam se sinoc napila ko foka...
ahahahah...
otisli smo u kinoteku koja inace sluzi za vecernje opijanje xD
ponijeli smo 2 l crnog vina u tetrapaku ahaha i nesto bull vodke...
3 kutije cigareta i ozezi...
jedva sam kuci stigla hahaha... nisam mogla pogoditi koja je moja kuca, ali eto, sreca moja pa sam iz prve pogodila xD

Vladimir Divjak

09/03/08, 04:07 pm

Haha do jaja i ja sam bio sinoc na picu, prvo sam pio pivce sa momcima sa kojima sviram tu je otislo 4 flajke, pa sam otisao u grad i tamo sam ubi o nekih 7 jelena i 3 rakijce i jooooooooooooooj

Gost

Guest

09/03/08, 04:10 pm

joj kako je dobro kad vocka upije rakiju,i kad je pojedes... na slavi obozavam da ih jedem Very Happy Very Happy Very Happy

Gost

Guest

09/03/08, 05:51 pm

LifeBurns wrote:
Da,da...Nodi je u pravu. Probao sam "velesu vockicu". I...ubio sam se.

Sta to tacno znaci..?

@Bio Hvala na obljasnjenju...
To za dno nisam znala...

kemikaL_girL

10/03/08, 01:27 am

bio wrote:
Postoje dve vrste ubacivanja kruske u flasu, samim tim i dva razlicita nacina vadjenja Smile

Nacin nambr van je, da se flasa zaveze za drvo dok je plod jos mali da prodje kroz grlic i da tako naraste. Nacin vadjenja je vec gore pomenut - razbijanje flase.

Nacin nambr tu je, flasa kojoj se skida dno i jednostavno skines dno, ubacis krusku, dotocis rakije i to je to. Vadjenje je isto, kad se popije sva rakija odsrafi se dno i izvadi kruska.

Misteri iz solvd!

Tako je. Razz Baš kao što ja negde gore objasnih. Odvrne se dno flaše i ubaci se kruška. Razz Ali znači u bilo kom slučaju se flaša razbija da bi se došlo do kruškice. Strava, sve više me očarava ta viljamovka. Plašim se da ne zaboravim vino i pređem na rakiju... Razz

KneZ

10/03/08, 03:21 am

ma viljamovka je cudo....ali ja mislim da proizvodjac nije ocekivao da ce iko da vadi tu krusku,jer je ocekivao da ce svi predhodno da se odvale,pa da im kruska i nece pasti na pamet......tako da vi sad spikate o kruski kad ste trezni,ali kasnije....

inace da se vratim na temu,jes da imam 14 god,ali sam jako jako puno toga proziveo..druzim se sa likovima od kojih sam ja jedini 93,ima jedan lik 91 o ovi svi ostali su od 89 do 83....znaci najmladji sam,i uvek se ubijem ko mali majmun,ali i oni isto...ali o5,znaju da se cuvaju za razliku od mene...sto se tice pica,nemam odredjeno,uvek se koristi ono sto je najjeftinije ili ono sto nadjemo,jer kinte se nema za burzujska pica...ali probao sam i ta burzujska,i osim sto im je ukus sladak,nisu nista bolj,cak su i losija...a fak sladak ukus kad ti kad se odvalis ne znas ni sta je sladak ukus...najcesce se cirka vodka(ugl pomesana sa bilo cime),rakija,pivo...to su neka najjeftinija pica koja su ko stvorena za nas...i danaravno mesanja raznih,od kojih sam imao iskustva ja mesam neko pice,a lik potpuno trezan kad je video sta sam popio poceo da pegla... Very Happy znaci,najgore je posle grada,posto moje klasicno bez cega ja ne idem kuci(jer ne mogu) je da prvo negde odspavam,pa tek onda da idem...ako uspem,dodjem do neke zgrade pa tu zaspim,a ako ne,najcesce zaspim na trotoaru,ili pored trotoara....a koliko cesto...hmmm,mislim da je najbolji prosek nekih 4/7 dana u nedelji...jbg,to je neka prosto navika koja ide cim vidim da pada mrak...i sto je najbolje,posto se nalazim u tom periodu zivota da mi se sad trebaju desavati znacajne stvari,te najznacajnije stvari mi se uglavnom desavala kad sam bio pijan,tako da mi je to stanje normalnije od treznoce...ali,donelo je to dosta i problema,jako puno problema...a znao sam i ja kuci da pijem 100% alkohol,pa kasnije bolje da me nema....

inace,sad dolazi najzanimljiviji deo,a to je,da ja vise ne cirkam...karakteran sam,i ima vec vise od mesec dana da nisam ni kap okusio...tj jos uvek ide dobro posto od tada nisam ni jednom izasao... Very Happy ali je jako zajebano vec sad,a kako ce biti kad odem u grad....

ajme,ko ovo procita,svaka mu cast....jbg,meni malo bilo dosadno,pa da se i ja ispovedim... 65

bio

10/03/08, 08:53 am

Happy_PhantoM wrote:
Tako je. Razz Baš kao što ja negde gore objasnih. Odvrne se dno flaše i ubaci se kruška. Razz [b]Ali znači u bilo kom slučaju se flaša razbija da bi se došlo do kruškice.[/b[ Strava, sve više me očarava ta viljamovka. Plašim se da ne zaboravim vino i pređem na rakiju... Razz
Ne mora da se razbija ova flasa kojoj se odvrce dno. Mozda ga je malo teze odvrnuti, ali se odvrce ;)

@KnezRu

Kakav si ti lik! Znaci ne verujem :lol:
Samo jedan savet od "iskusnog cike" (:100:), smanji, mlad si mnogo za takav zivot ;), a to nije dobro ni za starije. Biti alkoholicar bas i nije srecna titula. Ekstra je kad je neka zurka, pa se odvalis, ili kad je neki specijalan trenutak, ili nova godina... Kad to predje u svakodnevnu naviku gubi svaku car.

Ja sam jedno vreme sa drustvom svako vece isao na pivo (dok nisu svi upisali fakseve i razmileli se svako na svoju stranu), ali retko se popije vise od dve flajke, ono "razvaljivanje" se cuva za neke bitnije povode Very Happy Sad ako se napijem jednom u 2 meseca, a mozda i redje.

kemikaL_girL

10/03/08, 03:46 pm

Heh, ja sam zapela da razbijem flašu pa to ti je. Razz Ima tu nekog šmeka što moraš nasilno da dođeš do kruškice. Razz

@KnezRu
Stvarno dečače, pa gde će ti duša??? Razz Smanji malo sa alkoholisanjem, to je baš previše za tvoje godine. ;)

Vladimir Divjak

10/03/08, 04:22 pm

Ako mali podsecas me na mene iz mladjih dana ali sto kaze bio nije to za te godine i ja se ne secam kad sam se zadnji put bas odvalio:)

QueenOfTheRodeo

10/03/08, 11:06 pm

KnezRu wrote:

ii danaravno mesanja raznih,od kojih sam imao iskustva ja mesam neko pice,a lik potpuno trezan kad je video sta sam popio poceo da pegla... Very Happy znaci,najgore je posle grada,posto moje klasicno bez cega ja ne idem kuci(jer ne mogu) je da prvo negde odspavam,pa tek onda da idem...ako uspem,dodjem do neke zgrade pa tu zaspim,a ako ne,najcesce zaspim na trotoaru,ili pored trotoara....a:

Rano ti je da se ponašaš kao propalica. Mlad si, imaš roditelje kosi te izdržavaju, drugove koji te vole...
Kada ostaneš napušten, bez para, karijere, roditelja, prijatelja, tada ćeš imati razlog da se ponašaš tako.
Do tada je sve samo utripovano ponašanje bez razloga.

KneZ

11/03/08, 12:48 am

zato vise ne pijem......tj,ne mogu da lazem,ja bih sad najradije otisao i odvalio se ko malo majmun ali situacija je jako komplikovana tako da moram malo da oladim....i nisam izasao vise od mesec dana i sve to vreme nisam pio,ali ne znam kako ce biti kad izadjem,tad je najzajebanije.....inace,veliki sam karakter i kad kazem nesto tako ce i biti,i mislim da cu bas da prestanem,ali o5,cim malo bolje pocnem da razmisljam(po prvi put,ali stvarno po prvi put) skontam da ce karakter malo da popusti.....a inace,naspikao sam pola foruma ovde,bilo mi dosadno juce pa sam bacio komentar na jako dobu temu...

sad ima dva nacina za sve:
-ili 64 ili 65 drunken :zombie:

QueenOfTheRodeo

11/03/08, 12:54 am

Haha... lepo razmišljaš.
Nadam se da ćeš da istraješ u svojoj odluci jer je jako pametna

KneZ

11/03/08, 01:06 am

odluka jeste pametna,i sam to znam,ali....ma valjda cu...moram,situacija mi tera na to da jednostavno moram...a inace,da odluiku nisam doneo,verovatno bih sad razmisljao koliko cu kinte da naskupim za vikend i da li cu da idem sam ili s nekim...i na kraju uvek zakljucim da idem sam,tako mi je najbolje...i lupao glavom o zid sta sam radio prosli vikend.... Very Happy scratch 36

a cudno sve to zvuci kad tako spikam o tome,jer nekada mi je razgovor s nekim bio sam da se cirka,a sad spikam ovde o tome da necu vise...

bio

11/03/08, 06:12 am

Ti sad ovde zelis da ispadnes neki jadnik na koga treba da se sazale ljudi?

A slusaj mali, malo sam popio veceras i nanervirali me drugovi sa nekim idijotskim ljubavno/drugarskim problemima, pa cu sad biti malo otvoreniji (sorry unapred).

Aj zajebi i pocni da razmisljas mozgom dok ga jos imas u toj glavi i dok nije ispario od alkohola.

Ako jesi karakter kao sto kazes, prestaces da se opijas (sto ne znaci da neces popiti nista alkoholno, ali se neces ubiti) svake nedelje, verujem u to, a evo cime to potvrdjujem (iz licnog iskustva).

Kad pocens da pijes recimo pivo, prvi gutljaj ima brutalno dobar ukus, drugi vec njie toliko dobar, ali je solidan. Druga flasa je vec losija od prve. Treca je jos losija. Cetvrtu pijes zato sto je ruka sa ova prethodna tri navikla na taj pokret, a pivo ti ne prija uopste.

Ajde reci mi da nisam u pravu!

Obrati paznju dobro na ovo sto sam gore rekao i videces da vec trece pivo nema prijatan ukus i da ga pijes na silu.

Zato kazem, napijanje samo kad je neko "veselje" ili neka "specijalna" prilika.

Kad sledeci put izadjes, kad vec kazes da si karakter, popi samo jedno ili maksimum dva piva i nemoj vise, pusti ostale da nastave. Kad se napiju obrati paznju na njih, videces da ne pripadas bas u tom drustvu u tom trenutku, a to je zato sto i ti nisi pijan. I ta dva piva ima da te malo uhvate, ali bas koliko treba.

Pomenuo si da izadjes sam da pijes - ja to ne mogu da pojmim! Jel su tvoji problemi stvarno toliko stravicni, ili mozda ipak nikad nisi imao muda da se suocis sa njima!?!
Plasim se da je drugi odgovor tacan (znam po sebi - iskustvo takodje). Zato budi karakter i popi pivo - (max) dva.

KneZ

12/03/08, 01:43 am

veruj mi da mi je drago da si tako malo ostrije izneo svoj stav ali mi je krivo sto svoj stav ne izneses i kada si ok,osim kad imas nekih gluposto kao to veceras....

a sto se tice mene,ja kad kazem da necu,ja ni kap necu...e to je ono sto je zajebao,jer da sam drugaciji pa kad kazem da necu a da ustvari samo smanjim tako bih ja ladobina ispunio ono sto kazem....ali kazem da ce karaket verovatno malo da popusti,pa cu i ja postati jedan od takvih likova(koji samo smanje,a ne prestanu skroz).....znaci po mom misljenju,karakteran si ako 100% to ispunis,a ako i malo zabrljas,zabrljao si,i to je kraj....lako bi bilo da sam ja resio da cu sam malo da smanjim,ali ja ocu da ga resim skroz,jer kao sto sam pre rekao,koliko mi se lepih situaija desilo kad sam bio pijan,toliko(a mozda i vise) se desliko onih losih....a kad sam rekao da prestajem to je bilo jer mi je dosta tih losih situacija.........tako da ja imam volju(sto je mozda i nabitnije sto se tice toga)...

a ti si rekao:A slusaj mali, malo sam popio veceras i nanervirali me drugovi sa nekim idijotskim ljubavno/drugarskim problemima, pa cu sad biti malo otvoreniji (sorry unapred).
-ne treba to sorry,jer je meni najbolje kad me neko iskritikuje,pa makar i negativno.....jer ja volim da cujem i druge stavove,a ne sam da znam za svoj....

bio

12/03/08, 04:10 pm

Lepo, samo se nadam da si primio k znanju kao sto si i napisao ;)

Kad sam napisao da cu biti malo otvoreniji, u stvari sam mislio da cu biti malo direktniji, odnosno eksplicitniji. Inace se trudim da smanjim psovke (teze je nego alkohol :lol:) jer je mnogo ruzna navika.

KneZ

12/03/08, 05:09 pm

pa da,direktniji...ali to je po meni najbolje jer kad kazes direktno nekome,mozda mu se u pocetku nece svideti,ali ce iz toga moci dosta toga da skonta.......zato ja takve osobe bas gotivim,zbog toga sto kazu sve i lice,a ne da ti okolisaju..............a sto se tice psovki,to necu ni da pokusavam da prestanem.... Very Happy

Vladimir Divjak

12/03/08, 05:15 pm

Ti si izgleda zaludan?

KneZ

12/03/08, 05:31 pm

mislis zbog toga sto postujem ko lud?

ako mislis zbog toga,ja inace sam stalno za kompom pa stalno nesto kuckam....

Vladimir Divjak

12/03/08, 05:33 pm

Ne nego zbog problema sa alkoholom?

KneZ

12/03/08, 05:39 pm

aha,tooooooooooo....ma zajebi to... Very Happy sto ja kazem na saljiv nacin:sve ce to proci jednog dana kda umremo....

Vladimir Divjak

12/03/08, 06:09 pm

Trebao bi naci neki hobi ili tako nesto, covece ja sam bio isti kao ti samo sam se + drogirao, da nisam poceo da sviram postao bi ovisnik o alkohol i drogu.

QueenOfTheRodeo

12/03/08, 06:12 pm

E, ljudi moram da se pohvalim da mi je ćaletov drug doneo pivo kada je bio u Češkoj.
Po ceo dan ga pijem......Po ceo dan sam malo tralalala.... Najbolje pivo na svetu! Česi su majstori! Smile

Vladimir Divjak

12/03/08, 06:17 pm

dabome...

Sponsored content

Page 4 of 10Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next