METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

Share|

kemikaL_girL

PostRe: Alkoholna pica
08/03/08, 05:20 pm

Jeste, živa istina. I to sam čula ali ovi novi proizvođači su usavšili tehnike. Razz

pichoperka

08/03/08, 05:43 pm

Ouuu rakija zakon Very Happy
ja se bez kruske ne mogu napiti ahahhaha

Spawn Of Darkness

08/03/08, 06:24 pm

jao nemoj te mi viljamovku spominjati....ta FAMOZNA viljamovka me je za malo kostala zivota....mogao sam sada da lezim na novom groblju pale

bio

..:: METAL SRBIJA ::..

08/03/08, 06:39 pm

@Happy_PhantoM

Ako zelis da probas lepu, pitku rakiju, koja pritom nije gorka, onda je to definitivno "Dunjevaca" iz Zupskog podruma pica (cini mi se da je kod kvantaske pijace). E to je rakija najbolja koju sam ja pio u zivotu! Cak nije ni skupa nesto preterano, kad sam je poslednji put kupio, flasa 0,7l je kostala 260 dinara.

@Spawn Of Darkness

Mladost ludost... :100:

U vojsci smo se, par dana pred skidanje odvalili od necega sto su nam prodali kao lozu, ali to loza nije bilo, svi smo se blaze potrovali i od tad evo vec 3 godine cim pomirisem sljivovicu ili lozu odma mi se prevrce stomak Sad

Spawn Of Darkness

08/03/08, 06:53 pm

znaci ja od Viljamovke bezim ko djavo od krsta....cim je i malo pomirisim odma mi se povraca Very Happy

Chaos

08/03/08, 07:09 pm

Jedini ja ne pijem ovde :lol:

Spawn Of Darkness

08/03/08, 07:22 pm

jos si mali....imas vremena....neces nista propustiti!!! Very Happy

Chaos

08/03/08, 07:51 pm

Znao sam da ce mi neko reci da sa mali Very Happy .
Mnogo djece iz moje generacije pije.Ja ne vidim nikakav ukus u pivu scratch

Spawn Of Darkness

08/03/08, 08:24 pm

videces kasnije....nisam ni ja voleo pivo u tvojim godinama....nemoj nikud da zuris sa alkoholom....doce i to vreme kada ces se valjati pijan ko bulja po kanalima Very Happy

kemikaL_girL

08/03/08, 11:18 pm

bio wrote:
@Happy_PhantoM

Ako zelis da probas lepu, pitku rakiju, koja pritom nije gorka, onda je to definitivno "Dunjevaca" iz Zupskog podruma pica (cini mi se da je kod kvantaske pijace). E to je rakija najbolja koju sam ja pio u zivotu! Cak nije ni skupa nesto preterano, kad sam je poslednji put kupio, flasa 0,7l je kostala 260 dinara.

Drugarica mi je već spominjala tu dunjevaču, ali pošto je meni prvo pijansko iskustvo bilo rakijasto, baš nešto imam odbojnost prema rakijama. Razz Mada, ako je pitka i nije gorka mogla bih je konačno i probati. Razz Mene je oduševila neformalna priča moga profesora ( po njegovom izgledu reklo bi se iskusnog alkoholičara ) o gore pomenutoj viljamovki, pa sam se ja više zainteresovla za dotičnu. Razz

bio

09/03/08, 01:04 am

Ja prvi put kad sam otisao u taj podrum pica, zena sto prodaje mi rece: "kad je probate, kao da ste jeli slatko od dunja, a ne da ste pili rakiju" i bila je 100% u pravu, prosto ne verovatno.

Takodje, svi su umnjali u tu radzu, zato sto je neverovatnog ukusa i "bele" boje, odnosno nema boju, takodje su svi sumnjali u stanja kad se covek od nje napije. Jedan moj drug se razvalio, skoro celu flasu popio i posle me zove da se hvali kako je ekstra i kako nije imao mamurluk od nje uopste...

Inace sto se aromaticnih rakije tice, pored dunje i kruske tu su i kajsija i jabuka od "interesantnih" Smile

@Happy_PhantoM
Kad kupim opet dunju, zovem te da probas Very Happy

Spawn Of Darkness

09/03/08, 01:29 am

ma uzmes neku domacu brlju iliti rakiju za noge,pa da vidis kako klizi Very Happy

bio

09/03/08, 01:36 am

Kako klizi iz tvog zeludca napolje ili .............?

Najjaci su mi likovi kad probaju neku brlju/gromovacu i kazu: "Uh, ali je dobra"! :100:
A to kazu jer nisu probali bolje i ni ne znaju kakva rakija treba da bude Smile

LifeBurns

09/03/08, 01:37 am

bio wrote:
Kako klizi iz tvog zeludca napolje ili .............?

Najjaci su mi likovi kad probaju neku brlju/gromovacu i kazu: "Uh, ali je dobra"! :100:
A to kazu jer nisu probali bolje i ni ne znaju kakva rakija treba da bude Smile
Taj rad. :100:

Spawn Of Darkness

09/03/08, 01:41 am

pa fora je da kad ti tu brlju popijes da ti tacno osecas kako ona klizi niz grlo u zeludac,tacnije da osetis kako lagano ostajes bez zeludca jer to przi ki ludo......ali najbolja mi je domaca brlja sto moj deda spravi....to kad trgnes ni ne mozes da izgovoris "uh al je dobra" jer sprzis grlo Very Happy

LifeBurns

09/03/08, 01:45 am

Donesi nam da probamo tu radzu.

Spawn Of Darkness

09/03/08, 01:53 am

bih rado....evo postavicu vam link da je downloadujete :100:

Gost

Guest

09/03/08, 10:44 am

Happy_PhantoM wrote:

Eto je viljamovka. Ima različitih proizvođača, ali to je to... sa sve kruškom u flaši. Razz Hmmm, sve se više nosim mišlju da je probam iako baš ne volim rakiju. Razz

Ovaj kako se ova kruska vadi iz flase..? scratch
Znam za ona seri pica sa visnjicam,
ali visnjice mogu da ispadnu iz flase,
a kruska ocigledno ne..?

Spawn Of Darkness

09/03/08, 10:58 am

znas kako?...razbijes flasu i uzmes krusku.....prosto Very Happy

kemikaL_girL

09/03/08, 11:05 am

Nemam alkoholičarskog iskustva što se rakije tiče, tako da nemam pojma da li se kruška uopšte i vadi?! Mislim da se i ne vadi uopšte... Rolling Eyes Hajde iskusnii rakijaši, da vas čujem...
Da, da, razbiješ flašu i uzmeš krušku, hehe... Razz

@bio
Dogovoreno. ;)

Moje prvo pijansko iskustvo je bilo od neke lozovače i to je bio haos... ja sam se nenormalno unezverila a još gore je što sam pila sa iskusnim alkosima, pa sam pokušavala da pratim njihov ritam. Razz Znači zlo... posle toga nisam 2 dana mogla da se dignem iz kreveta... Razz Da, u početku sam i ja osećala kako mi gori sve od grla pa do želudca ( ili želuca hmmm Rolling Eyes ) , ali posle 18. gutljaja više nism osećala ništa... Razz Razz Razz Od tada se više ne "družim" sa rakijama. Razz

Spawn Of Darkness

09/03/08, 11:20 am

sto se tice kruske...naravno da se ne vadi jer to je ukras Very Happy
a sto se tice rakijanja....nisam ni ja neki iskusni rakijas...ja vise gotivim tekilu....rakiju sam zamrzeo zato sto zbog nje umalo nisam zavrsio na novom groblju i to zbog viljamovke....napio se ko bulja od rakije i povracao u snu i poceo da se davim u povracki....sva sreca pa me keva cula kako grcam Very Happy

kemikaL_girL

09/03/08, 11:29 am

Uh to je zajebano. Tako se moj brat umalo nije udavio od neke rakije, ali ga je moj ortak spasao sigurnog davljenja. Eto, zbog toga ne volim rakiju. Rolling Eyes

Vladimir Divjak

09/03/08, 11:33 am

Pa onaj koji ne ume da pije ne bi ni trebalo. Meni se to nikad nije desilo Cool

Gost

Guest

09/03/08, 01:15 pm

Spawn Of Darkness wrote:
znas kako?...razbijes flasu i uzmes krusku.....prosto Very Happy
Nemoguce da je kruska ukras...
Koliko ja znam cilj svake vocke, zivotinjice, crvica, povrce u alkoholnom picu je da upije odredjenu, tj najvecu kolicinu alkohola u picu i onda kad je pojedes trba da te sastavi sa zemljom... :94:

LifeBurns

09/03/08, 02:14 pm

Da,da...Nodi je u pravu. Probao sam "velesu vockicu". I...ubio sam se.

Sponsored content

Page 3 of 10Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next