METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

Share|

zagors

PostRe: Droge, da, ne, ponekad, samo neka?
06/09/13, 07:16 pm

Jel smrkanje limuntusa droga ili ne ?

Storm

09/09/13, 06:12 pm

pa ako hoces da smrces limontus da bi poceo da places i da eskiviras roditelje ili kontrolni, mozes i nije droga, u suprotnom ne znam zasto bi to radio Smile

droga ne! sinteticke droge su najopasnije jer imaju direktan uticaj na zdravlje. sto se tice prirodnih supstanci, te stvari ne svrstavam u klasican vid droga, pogotovu sto imaju svoje korene od pre vise hiljada godina i to sto se koriste u nekim kulturama pri izvodjenju rituala.

glavni razlog zbog cega treba reci ne drogama je zato sto covek uglavnom nema ni mere ni granice, pa sta god dohvatio ima da zloupotrebi i upropasti zivot i sebi i drugima. kada bi koriscenje prirodnih supstanci (odredjenih naravno), bilo kontrolisano i nadgledano, siguran sam da bi reziltat mogao da bude samo pozitivan. ovako, droge uglavnom unistavaju sve na sta naidju!

Storm

09/09/13, 08:16 pm

umalo da zaboravim. glavni razlog zbog kog treba reci NE drogama je taj sto mozete da zaglavite na mardelju! drugar mi je dobio danas 3 godine zbog neke tamo picketine koga ga je odrukala, a on nije hteo da pisne! i jebemu sve! i jebiga sve!!!!!!

zagors

09/09/13, 10:16 pm

Ma neki pricaju da je limuntus droga i tako nesto pa rekoh da provjerim.

Storm

10/09/13, 12:45 pm

preporucio bih ti da usmrknes biber u prahu... veruj mi da posle toga neces nikad nista usmrknuti u zivotu Razz realno, sve sto ide u nos ne moze da bude dobro po tebe!

zagors

21/09/13, 12:06 pm

Vidio sam klip sta LSD uradi od macke ali ima li klip sa covjekom ? I da da li ste probali taj famozni LSD-i ? Kazu da je na Heroinu najveca spica pa na kokainu

Storm

23/09/13, 09:01 am

ima na yt sve. za lsd mozes cak i onog deckonju da najdes sto je uzeo, ne znam 500 doza vise nego sto treba, pa prica o tome. mozda mogu da se nadju i Hofmanovi spisi, a na ranijim stranama imas i nesto pisano.
sto se heroina i kokaina tice, ne znam sta ti je to spica, niti zasto si stavio veliko H Smile
ako nisi naucio sta je heroin i ako ti niko nije rekao pa hoces da probas, prvo se raspitaj i potrazi. ukoliko i dalje hoces, nisi bas cist i slobodno uzmi. nece ti pomoci al ce ti biti bolje nekoliko sati. ono sto verovatno neces nigde cuti i naci da pise je da ako pocnes da se bakces sa heroinom, upaces u takvo drustvo, da je to nemoguce opisati. najveci ljudski sljam, jednom recju. kad to kazem ne mislim da su svi zavisnici ljudski sljam, vec da medju korisnicima heroina ima ljudi od kojih nema gorih.

kokain je malo bolji, al je jebenije drustvo. uglavnom zajebani momci i cesto se desava da su jako opasni. od njega ne moze bas nesto mnogo lose da ti se desi od jednog uzimanja, osim toga sto mozes da umres ako se predoziras i sto mogu da te umlate (ili ubiju) ako se mnogo prokurcis dok si pod dejstvom. ako nisi bogat uglavnom nemas sta da brines. jako je skup i malo se teze nalzai, bar kod mene u naselju i po gradu. ima ljudi koji prodaju, ali vecina se cuva fino.

ne moras da probas nesto da bi video kako deluje. najbolje je da provedes neko vreme sa covekom koji je pod dejstvom droge koju zelis da uzmes. tako ces videti sve sto te bude zanimalo. naravno, ne mora da znaci da ce na tebe isto tako delovati, ali princip dejstva ne moze da bude previse drugaciji. to ti je moj savet. vukao sam se po ulici (i po gradu ima svaceg) i video svasta, a malo toga probao.

edit: ali se ulice pazi ko od djavola

zagors

23/09/13, 02:19 pm

Zabunom sam napisao heroin sa velikim slovom. Neki moji prijatelji probali heroin i kokain ali samo jednom i rekli da je predobro mada se to ipak ne bih usudio probati. Hajde ako ti nije mrsko posalji mi taj klip ne mogu da nadjem Very Happy

zagors

23/09/13, 07:19 pm

Pricitao sam na internetu da se na heroinu moze jebati satima ahaha pa me zanima da li je to istina ?

Storm

24/09/13, 01:57 pm

predobro hahaha... meni je predobro i kad ga izdrkam. ne bih se ja jebavao sa heroinom i kokom samo da bi mi bilo "predobro", a i ne zaboravi jedno. ne znam kakvi su ti to drugari, ali uvek postoji mogucnost da neko drugi pokusa da te navuce jer ce imati korist od toga. pronasao kupca, odmah benificije.
drugar mi je pricao da je na horsu karao mnogo dugo, ali nije svrsavao. to je bukvalno fazon da je odvalis od tukija, a tebi nista osim sto je i ona tu i vristi ti. meni to ne zvuci nista specijalno.

Storm

24/09/13, 03:57 pm

zagors

24/09/13, 08:45 pm

Da i ja sam tako cuo karas i do 7 sati ( ne vjerujem da je bas 7 sati al eto ) al nema svrsavanja. ma i da imam zelju nemam hrabrost jer to za mene prezajebano.

Storm

24/09/13, 09:20 pm

nemoj da si blesav. ako neces da probas heroin nisi slabic, nego si pametan. ne treba ti za to hrabrost nego sjeban mozak ;)

Storm

12/10/13, 05:13 pm

Sponsored content

Page 10 of 10Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10