METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

Share|

kemikaL_girL

PostRe: DISDAINED
Thu 10 Sep 2009, 11:10

bas lepo. dodjite na svirku, provedite noc vestica zajedno, vatajte se, njisite kukovima, samo odjebite sa teme i ne spamujte je bez razloga!
fak of i prijatno!
nema smisla vise, smarate! Razz

i da... budite troo do kraja pa kupite i majice i diskove, to pravi LoL(ipop)ersi rade.
pokazite francuzima i belgijancima koji su se otimali za majice kako se kod nas Disdained slusa. aj pa tako

dji-dji wrote:
Disdained rulzzzzzzzzzz! 59 :68:

nego sta! 65

IVL

Thu 10 Sep 2009, 21:26

Disdained manje-vise. Mi LoLimo vas dvoje jer ste tako flafi par 29 29 29

*WaLk*PantErA*

Fri 11 Sep 2009, 01:14

nego...kolki procenat od ukupne zarade ide nama,disdained lolerima?? Very Happy:D

IVL

Fri 11 Sep 2009, 02:00

*WaLk*PantErA*Man!aC'95 wrote:
nego...kolki procenat od ukupne zarade ide nama,disdained lolerima?? Very Happy:D

Ti nisi LoLer...

*WaLk*PantErA*

Fri 11 Sep 2009, 05:35

reci procenat,pa cemo da vidimo dal jesam ili nisam xD

banedeathmetal

Wed 16 Sep 2009, 04:19

Samo da iskoristim ovaj savrsen trenutak da spam-ujem sopstvenu temu i da kazem javno i ponosno koliko jako puno mnogo najvise na svetu lolim svoju zenicu! I love you Embarassed I love you

IVL

Wed 16 Sep 2009, 05:06

Ah, ogavni ste 12

El Karnisero

Wed 16 Sep 2009, 06:17

Ljubooomoooraaan siii! I love you

SEPULTURA

Wed 16 Sep 2009, 07:07

Ma bas ste swatki bwe,stvarno IVL bubomoran si bwe 29 29

kemikaL_girL

Wed 16 Sep 2009, 11:40

^ alo bre, opet vi!
jel vama rekao nesto?? a? a? a? Razz Razz Razz
opet smarate/
Sleep

banedeathmetal wrote:
Samo da iskoristim ovaj savrsen trenutak da spam-ujem sopstvenu temu i da kazem javno i ponosno koliko jako puno mnogo najvise na svetu lolim svoju zenicu! I love you Embarassed I love you

jauuuuu, izabrao si najsavrseniji trenutak! muz moj! ^^
ja koristim svaku priliku pa cu i sad ovu da ti kazem da i ja tebe najnajnaj ali bas najvise na svetu LoLim! kraj! Embarassed Embarassed

i tacka. ostali, drkajte i uzivajte, prijatno! Razz

El Karnisero

Wed 16 Sep 2009, 11:47

Disdained

Disdained

Batocanin

Wed 23 Sep 2009, 05:38

bane je ocigledno poceo da konzumira razne droge po holandiji ili je ljubav jednostavno jaca od toga..Very Happy hahaha Sve najbolje! Mjetal
:126:

banedeathmetal

Thu 01 Oct 2009, 07:16

Za sve tr00 fanove koje zanima kako je prosla turneja + jos svasta nesto...:

Novi My Space Layout:
http://www.myspace.com/disdainedserbia

Klip iz Francuske:
http://www.youtube.com/watch?v=YzhNmNbMPeQ

Nove slike sa Turneje (bice ih jos ovih dana):
http://viewmorepics.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewPicture&friendID=216727556&albumId=1444247

Nove majice + CD-ovi:

CD = 500 dianra
T-Shirt = 600 dinara

SPECIAL OFFER:

CD + T-Shirt + Poster = 1000 dinara

Rezervacije mogu ici preko Private Message, My Space, i e-mail: banedeathmetal@gmail.com

Licno preuzimanje samo u NS-u i BG-u, za sve ostalo moze postom!

*Takodje mozete kupiti Merch na nasim koncertima u Kikindi, Beceju, Valjevu, Novom Sadu, Senti, itd...za tacne datume pomenutih gradova posetite nasu My Space stranicu: http://www.myspace.com/disdainedserbia

El Karnisero

Thu 01 Oct 2009, 09:16

kemikaL_girL wrote:

pokazite francuzima i belgijancima koji su se otimali za majice kako se kod nas Disdained slusa. aj pa tako

Njima je strasan problem da daju 15 evra za majicu i disk...Imaju po 3-4 k evra platu a ja ne jedem na odmorima u skoli da bi otisao u NS na Disdained.Lose ti poredjenje.

kemikaL_girL

Thu 01 Oct 2009, 11:31

opusteno, smekerski, uopste nije frka, mogao si i za godinu dana da mi kvotujes post Razz

nije lose poredjenje, nisi ti mene razumeo uopste.
u tim momentima kada sam to pisala, zeleli ste da budete "grupi" Razz pa kad mi je muz tada rekao kako ih je tamosnja publika straobalno prihvatila (i nemoj da generalizujes stvari jer nemaju svi oni ili njihovi roditelji plate po 3000 evra) ja sam htela da vam kazem da se onda vas klan ovde izuzetno slabasno trudi za tu titulu! Razz
jel oke sad, ne pricam kineski hm?! Very Happy

a inace, izdvajala sam i ja nekada od uzine za zilion svirki i niko mi zbog toga nije digao spomenik pa ces i ti ostati uskracen! Razz

hajd pa se vidimo u novom sadu i svaka cast sto skupljas parice bas za tu svirku, neces se pokajati! eto! :93:

El Karnisero

Thu 01 Oct 2009, 12:01

Ma ne videh post do sad,ne pratim pomno ovu temu.Tek sad kad je ozvanicena svirka u NS.

Ne kazem ja da neko treba da mi pomogne spomenik ja stekam za koncerte iz ljubavi prema muzici i jer cu da se provedem na svirkama ali ti dizes Francuze u oblake kao su uradili nesto kapitalno sto su podrzali Disdained.Jeste to za pohvalu ali se nikako njihova ne moze meriti sa nasom publikom.Nemaju svi 3 000 evra plate ali svi imaju plate jace nego nase plus je Francuska veca te se lakse moze napraviti dobra atmosfera jer tamo ima vise ljudi plus je scena razvijenija itd...

banedeathmetal

Thu 01 Oct 2009, 12:59

Sve u svemu, kao sto vidite spustio sam za bracu Srbe cene - disk je 5 Evra, majica 6 Evra (ukoliko neko nije skapirao, to su nabavne cene), a zajedno je 10 Evra + poster na poklon (jer lolimo i mi svoje fanove). Razz

No, sve se na kraju svodi da ne ocekujem da svaki covek kupi nesto nase, na kraj krajeva niti da svaki "metalac" dodje na nasu svirku. Ali je cinjenjica da CD-ove i majice mnooogo manje prodajemo unutar drzave, cak i kada spustim cene (sto ti na kraju dodje na isto sto se tice te situacije sa parama - ja sam redukovao 50% cene bas zbog toga sto ZNAM da su i plate u proseku upola manje nego preko). I na sve to i dalje dolaze ljudi kojima je ne samo skupo da daju 500 dinara za uspomenu/da podrze bend, nego cak im skupo da plate ulaz 200 dinara...zasto? Jer im se pije pivo ispred prodavnice, jer tako mogu da budu tr00 metalci u drustvo, pricajuci kako je skinuo novi SLAYER na MP3 (koji mu je inace najbolje bend na svetu, i kako ni jedan Srpski bend ne zvuce kao oni, i kako je sve lose u Srbiji jer niko ne zvuci kao Slayer) a kad je bio zakazan koncert Slayer, koliko su karata prodali? 100? 200? Manite se bre...

Dakle, cela poenta jeste da je moja zenica (ali ne samo zato sto je moja, nego realno gledano) imala pravo sto se tice toga. Ako nas nece nasi podrzati (u ovom slucaju necu reci "ko ce", vec ima ko ce, i to ne u ovoj drzavi). Zasto? Jer VECINA ljudi ovde nece, nije uopste u tome vec samo prica da jeste, i nije uospte "obrazovana" sto se UG kulture tice (sto ih ne krivim jer fakticki ovde to nikad nije ni zapravo postojalo - bas zbog toga sto ljudi nikad hteli vise da se potrude).

Ja izuzetno cenim ljude koji skupljaju pare za svirku, jer tako jedino i moze da opsatne ovo sto i dalje traje...ali dokle god ljudi budu samo na tom nivou razmisljalji (a uvek ce), nema nista od ovoga...pritom se nadovezujem sto je El Karnisero rekao "...plus je Francuska veca te se lakse moze napraviti dobra atmosfera jer tamo ima vise ljudi plus je scena razvijenija itd..." pa o tome ti i pricam - ko ce da napravi dobru atmosferu, i ko ce "scenu" nasu da cini jacom? Nece Disdained sam, jer ne moze. To moraju ljudi (nazalost ti isti ljudi koju piju ispred prodavnice i zale se na sve...).

I arrest my case.

Edit: P.S. Vidimo se na svirci, respect.

Vendi!

./hyper,psy,
chocolate,<3,mhm^^/.

Thu 01 Oct 2009, 19:34

banedeathmetal wrote:
Sve u svemu, kao sto vidite spustio sam za bracu Srbe cene - disk je 5 Evra, majica 6 Evra (ukoliko neko nije skapirao, to su nabavne cene), a zajedno je 10 Evra + poster na poklon (jer lolimo i mi svoje fanove). Razz

Dijeta bejbe! Very Happy
da mi se sve slaze uz bedz Ejndzlgout Very Happy

IVL

Thu 01 Oct 2009, 22:29

A najzanimljivije u svemu tome, je sto ce u NS biti 200 ljudi na toj svirci. (ako i toliko)

Igor Jovanovic

Fri 02 Oct 2009, 16:40

200 ljudi u ''dvoristu'' Oo ???? Nece svi stati unutra xD moram poraniti da stanem u prvi red

banedeathmetal

Fri 02 Oct 2009, 17:46

Igor Jovanovic wrote:
200 ljudi u ''dvoristu'' Oo ???? Nece svi stati unutra xD moram poraniti da stanem u prvi red

Pa zapravo jeste moguce, mislim da smo prosle godine prodali oko 220 ulaznica. Neutral Ne pitaj me nista.

El Karnisero

Fri 02 Oct 2009, 22:39

Ja nikad nisam bio u tom Dvoristu ali mi je jedan lik rekao da Dvoriste nije vece od moje sobe(soba mi je 3 sa 2). 29

kemikaL_girL

Fri 02 Oct 2009, 23:53

banedeathmetal wrote:

Pa zapravo jeste moguce, mislim da smo prosle godine prodali oko 220 ulaznica. Neutral Ne pitaj me nista.

ljubavi jer mogu ja onda sa tobom na binu? I love you

Razz Razz Razz

banedeathmetal

Sun 04 Oct 2009, 22:23

kemikaL_girL wrote:
banedeathmetal wrote:

ljubavi jer mogu ja onda sa tobom na binu? I love you

Razz Razz Razz

Naravno ljubavi da mozes! I love you

Jedini problem jeste sto je bina 2x1m...

Razz Razz Razz

Igor Jovanovic

Sun 04 Oct 2009, 22:32

Vazno je da cu ja biti jedan od tih 200 osoba...ali docicu PRVI da budem u prvim redu ^^

Sponsored content

Today at 21:35

Page 11 of 14Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next