METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

Share|

returning man

PostRe: ABORTUS
02/11/09, 02:00 pm

a jos jedna stvar ja ne jedem meso zato sto mi smeta ne zato sto imam svest o zivotinjama

jaja mogu jesti al ne volim

returning man

02/11/09, 02:00 pm

proteini iz jaja postoje u tabletama

Vendi!

./hyper,psy,
chocolate,<3,mhm^^/.

02/11/09, 02:01 pm

Nes87 wrote:
imaces JEDNU obavezu vise ranije nego sto si planirao..
upupup,jos jedna greska.
nikako.

Nes87

02/11/09, 02:02 pm

@ Returningman

kk kapiram sada..thx

kako god..opet su morali da razbiju jaje da bi tabletu napravili..nista tu moralnije od samostalnog przenja jaja nije uradjeno.. Smile zatvaram zagradu..hvala na pojasnjavanju

returning man

02/11/09, 02:04 pm

ma ako si mislo da sam ja neki moralista

gresio si grdno

ne znam sta stavljaju u te tablete

Nes87

02/11/09, 02:04 pm

Vendi! wrote:
Nes87 wrote:
imaces JEDNU obavezu vise ranije nego sto si planirao..
upupup,jos jedna greska.
nikako.

"Jednu" mislio sam na jedno dete o kojem moras da se brines..znam savrseno dobro da nije jedna obaveza..ne brini nisam duduk

@ returningman

Sta god da stavljaju ili je prirodno ili je vestacko..ako me neko ubedi da su razne laboratorijske hemikalije zdravije od prirodnog unosenja potrebnih sastojaka (mada danas i to je pitanje koliko je prirodno) onda ja vise nikada necu pricati nista o hrani..ma necu vise nista pricati o bilo cemu.. Razz

returning man

02/11/09, 02:09 pm

imacu najmanje 3 dece

mukom cu ih odhraniti al cu ih cu ih odhraniti

i zato kad budem imala 60 godina

sva ta deca ce meni davati po 500 evrica i ja cu lepo ziveti

DECA SU DOBRA INVESTICIJA

NatassjaInEternalSleep

02/11/09, 02:32 pm

pazi,evo i meni je drago ako je tvoj drug srecan zbog toga,ali meni da se desi ja znam sta bih uradila bez mnogo razmisljanja.ti to zoves kasapljenjem,cekaj,a kako ti zadovoljavas "osnovnu" ljudsku potrebu za mesom ako ne kasapljenjem?jesi nekad slusao kako je kad kolju malo jare?znaci zvuci kao da kolju trogodisnje dete.eto i sad kad se ja zadam u razmisljanje o toj potrebi prosto mi dodje da meso vise nikad ne dodirnem.
ne mozes bas porediti abortus sa ubistvom.neko koga si ubio je vec IMAO zivot,nece nikad biti sahrane za taj embrion koji je uklonjen.abortusom spasavam svoj zivot.ja bih radije pucala sebi u glavu nego sad setala dete sa sobom i bila odgovorna za njegov zivot,a jos ni fax nisam upisala.a sebicno bi bilo da ga uvaljujem nekome na cuvanje.a ne bih mogla da ga dam na usvajanje,nema sanse,ja da ga rodim,pa da raste sa totalnim strancima koji ko zna kako ce postupati s njim.
ne odredjujem ja vama sta biste vi radili,ja samo govorim kako bih ja postupila.

returning man

02/11/09, 02:38 pm

ijao

trebaju me banovati rad ove teme

NatassjaInEternalSleep

02/11/09, 02:39 pm

tema je dobra,verovatno zato joj i nema kraja,tako to ide...

returning man

02/11/09, 02:43 pm

da da....tema sama po sebi je spam...hehe losa sam

NatassjaInEternalSleep

02/11/09, 03:10 pm

sada sam se setila jedne lude,ali u sustini istinite recenice:Ako je abortus ubistvo,drkanje je genocid:D
e ko moze ovo da pobije...

returning man

02/11/09, 03:24 pm

29

kakve veze ima abortus s drkanjem

Nes87

02/11/09, 05:02 pm

Bas nikakve, niti moze biti istinit..

@Natassja

pre svega niko tebi ne govori ovde sta ces da radis, to je tvoja stvar, ali ne mozes ni zagovarati da abortus nije ubijanje samo zato sto si ti za izvrsavanje abortusa i, mozda, se tako osecas bolje..nije ni vazno..Eh sada..da je to sto bi ti velikom pincetom dozvolila da izvuku iz tebe zivo, govori nauka, ne ja..evo zasto ja verujem da je zivo i zasto cu uvek verovati da je zivo..izdvojicu samo glavne delove..

- 1 do 1,5 nedelja - Putem placente (najblize receno pupcana vrpca, iako nije bas tako) majčin kiseonik, hrana, hormoni i lekovi stižu do embriona..dakle to nesto se hrani, dise i razvija..u ovom periodu sigurno vi cure ne biste ni posumnjala da ste trudne..a ono vec dise confused

- 2 do 4 nedelje - Razvijaju se brojne strukture, između ostalog mozak, kičmena moždina, nervi, koža, nokti, i kosa..stvaraju se osnove disajnog sistema kao i digestivnog trakta, izgradjuju delove velikih organa..formira srce, bubrezi, kosti, hrskavičavo tkivo, mišići, krvne ćelije, i druge strukture..srce koje raste velikom brzinom počinje da se brazda, pošto zasebne komore počinju da se razvijaju i 3 nedelje i jedan dan nakon oplodnje pocinje da kuca..gle cuda..a samo je par mm veliko..e sada vec pocinjete da sumnjate da se nesto dogodilo..

- 6 do 8 nedelja - Embrion počinje da čini spontane i refleksne pokrete, mogu se raspoznati laktovi, prsti počinju da se razdvajaju i vidljivi su pokreti ruku..Do 7. nedelje može se uočiti štucanje (ko bi rekao, prija mu pivo koje je mama popila na koncertu, zabavi nekoj, pijanki, gde god Smile )..takođe su vidljivi pokreti nogu, uz trzajne reakcije..U 8. nedelji, mozak je već jako kompleksan i težak je gotovo koliko i ostatak tela embriona..Okretanje glave, izduživanje vrata i dodirivanje glave rukom su sve češći kao i pokreti vilice, hvatajući pokreti ruke i micanje nožnih prstiju (jbt vec i mozak koristi)..do 8. nedelje su vidljivi povremeni pokreti disanja embriona..do ovog perioda bubrezi već proizvode urin koji se ispušta u plodovu vodu..kod muških embriona, testisi koji se razvijaju počinju da proizvode i ispuštaju testosteron (svi znamo koliko je vazan)..Embrion sada već poseduje više od 90% struktura odraslog čoveka..

sve to a tek smo u drugom i to ne punom mesecu trudnoce, ostaje nam jos pune dve nedelje za zakoniti pobacaj..posle toga odlucice komisija

hmmmm da li da se zapitam jos jednom da li je ovo "stvorenje" zivo??..da li da pisem dalje i cackam po sajtovima sta ce se desiti Neshu junioru u narednim nedeljama razvoja??..a treba li da napomenem da je abortus dozvoljen cak i do VII meseca trudnoce, ako komisija da saglasnost??..heh ne znam sta vise da kazem..

Shocked

returning man

02/11/09, 05:05 pm

mislim da je ovdje sve jasno sto se abprtusa tice

nes hvala ti jer si postovao bit teme

ovo je nauco dokazano
slazem se s tobom

dok se pokaze plavo na testu trudnoce u tebi je nesto zivo

pa ak neko hoce da me pobije tj da pobije nesov post

nek se javi da naucnim cinjenicama

returning man

06/11/09, 12:24 pm

kako bi neko mogao da spreci put ovakvih slatkisa 40 40 40 40 40 40 40

NatassjaInEternalSleep

08/11/09, 05:13 pm

pa kad neko izdrka,ne prska okolo koka kolu nego te "slatkise".Very Happy

returning man

08/11/09, 05:16 pm

ovako pokretne ih ne idrka zasigur no....

NatassjaInEternalSleep

08/11/09, 05:17 pm

pa dobro,ali i oni su mogli da se krecu..

Goblin

08/11/09, 09:08 pm

Haha, haha i opet haha :85:
:116:

returning man

10/11/09, 02:30 pm

kako je otisla

ovi mali 40 40 40 itekako imaju veze sa temom

Valkyrie991

18/04/10, 09:39 pm

Natassja, ako ti ovo lici na sperimca, onda si u pravu... confused

returning man

18/04/10, 09:43 pm

Fuck.... pale

Ja ne znam kako ljudi ne kuze da je to zivo bice i da je jednako ubiti dete od 3 godine i abortirati ....

i najbrutalnija stvar koju sam cula...kao ne abortira se dete capkajuci ga komad po komad,vec se popije tableta koja ubije fetus i posle izvade....i kao ne,to nije ubistvo,to je drugacije.........

nekad se stidim sto sam covek....

MrznjA

18/04/10, 11:34 pm

Za.
Zasto?
Moj deda,inace jako pametan covek,je jednom lepo odgovorio kada su ga pitali zbog cega nema vise od dvoje dece,i to na sledeci nacin: ,,Volim decu,ali ne volim sirotinju",sto bi znacilo da ne zeli da im nesto nedostaje ako moze da utice na to. U to vreme,kao direktor,imao je dovoljno za zenu i dvoje dece,i za nesto malo preko poput letovanja itd.Pa vi sad vidite.Ja se slazem sa njim.
Super,zagovarajte vi prava nerodjene dece,jako lepo od svih vas,izuzetno ste humani,a nakon toga stavite prst na celo i razmislite o sledecem:da li je zlocin ubiti fetus,ili roditi dete koje ce biti podizano u nemastini.Sta,da ne mislite mozda da studirate i podizete dete?Ili bi radili za neki minimalac i imali i za pelene,i za stan,i za hranu i za patike,a vi i partner ukupno imate 40 godina plafon?Ne bi vam bilo mrsko da se grebete o roditelje za novac i ne bi vas bilo sramota sto ne mozete da obezbedite detetu osnovne stvari bez uskracivanja nekih normalnih sitnica?Sumnjam da je iko od vas koji zagovarate radjanje po svaku cenu sposoban da zaradi dovoljno za sve sto treba bebi,a kamoli detetu predskolskog uzrasta...o djacima necu ni da pricam.A to je rupa bez dna.Apsolutno sam protiv toga da deca radjaju decu,a kamoli da ih odgajaju.Sudbina deteta je tada zapecena 99,9%.
Ako neko nije spreman da bude roditelj,ne treba,bolje to nego da dete bude isfrustrirano i maltretirano,i da kasnije vodi jedan potpuno neispunjen i promasen zivot.I abortus nije samo odluka majke,iz prostog razloga,sto svaki muskarac koji drzi do sebe nece napustiti tu zenu,a zene cesto koriste trudnocu da zadrze muskarceNisam sovinista,daleko od toga,ali to je cinjenica,isto kao sto je zenska kob to sto ne moze da dokaze da je silovana i da nije pristala na odnos,i te nesrecne zene koje su zatrudnele tokom silovanja ne treba da abortiraju?Smesni ste..Ako lecenje bele kuge znaci ,,ubijanje" dva zivota, onda -2:1 u odnosu na 2:-1 nikako nije dobar odnos.

Nes87

19/04/10, 02:25 am

MrznjA wrote:
Za.
Zasto?
Moj deda,inace jako pametan covek,je jednom lepo odgovorio kada su ga pitali zbog cega nema vise od dvoje dece,i to na sledeci nacin: ,,Volim decu,ali ne volim sirotinju",sto bi znacilo da ne zeli da im nesto nedostaje ako moze da utice na to. U to vreme,kao direktor,imao je dovoljno za zenu i dvoje dece,i za nesto malo preko poput letovanja itd.Pa vi sad vidite.Ja se slazem sa njim.
Super,zagovarajte vi prava nerodjene dece,jako lepo od svih vas,izuzetno ste humani,a nakon toga stavite prst na celo i razmislite o sledecem:da li je zlocin ubiti fetus,ili roditi dete koje ce biti podizano u nemastini.Sta,da ne mislite mozda da studirate i podizete dete?Ili bi radili za neki minimalac i imali i za pelene,i za stan,i za hranu i za patike,a vi i partner ukupno imate 40 godina plafon?Ne bi vam bilo mrsko da se grebete o roditelje za novac i ne bi vas bilo sramota sto ne mozete da obezbedite detetu osnovne stvari bez uskracivanja nekih normalnih sitnica?Sumnjam da je iko od vas koji zagovarate radjanje po svaku cenu sposoban da zaradi dovoljno za sve sto treba bebi,a kamoli detetu predskolskog uzrasta...o djacima necu ni da pricam.A to je rupa bez dna.Apsolutno sam protiv toga da deca radjaju decu,a kamoli da ih odgajaju.Sudbina deteta je tada zapecena 99,9%.
Ako neko nije spreman da bude roditelj,ne treba,bolje to nego da dete bude isfrustrirano i maltretirano,i da kasnije vodi jedan potpuno neispunjen i promasen zivot.I abortus nije samo odluka majke,iz prostog razloga,sto svaki muskarac koji drzi do sebe nece napustiti tu zenu,a zene cesto koriste trudnocu da zadrze muskarceNisam sovinista,daleko od toga,ali to je cinjenica,isto kao sto je zenska kob to sto ne moze da dokaze da je silovana i da nije pristala na odnos,i te nesrecne zene koje su zatrudnele tokom silovanja ne treba da abortiraju?Smesni ste..Ako lecenje bele kuge znaci ,,ubijanje" dva zivota, onda -2:1 u odnosu na 2:-1 nikako nije dobar odnos.

zato sluze kondomi, anti-baby pilule, spirale i ostale stvarcice..ne treba se kurciti ako si svestan da nosis rizik koji neces moci da izneses do kraja..sto se silovanja tice svaka zena koja je silovana svesna je da moze ne samo da zatrudni nego i navuce mnogo grozne stvarcice..zato postoje lekari, ginekolozi itd itd koji blagovremenim delovanjem mogu mnogo toga da sprece..a i jedna mala pilula tzv "dan posle", koju zena odmah sutradan popije i nema fetusa za ubijanje Smile

Sponsored content

Page 3 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next