METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

Share|

NatassjaInEternalSleep

PostSerijske Ubice
11/08/09, 02:26 pm

Ovo je nesto sto zaokuplja moju paznju vec dugo,volim da citam o ovome i dosta sam dobro informisana kada se radi o ovoj temi.Zanima me kakva su vasa misljenja,da li postoji neko od takvih ljudi ko vas posebno zgrazava ili fascinira,u cemu mislite da je osnovni problem takvog ponasanja,da li je to porodica kao kod vecine ili jednostavno bolesna glava kao kod dzefrija damera ...

NatassjaInEternalSleep

PostRe: Serijske Ubice
11/08/09, 02:38 pm

ovaj covek je ,pre nego sto je poceo da tvrdi kako je nevin,priznao ubistva 28 zena..izgleda da je zeleo da odgodi izvrsenje kazne,ali elektricna stolica ga je docekala svakako 24.januara 1989...dok su ljudi ispred zatvora slavili uz sampanjac..

ElysiumSeeker

11/08/09, 06:02 pm

Koji bolesnici - slavili uz sampanjac 29

Ognjena Omi

11/08/09, 11:52 pm

Paaa znam kako bih izgledala kao les Smile
(fotke radjene za izlozbu- Secanja seriskog ubice, u pitanju je mesavina policijskih snimaka i modne fotografije...sad cekamo kad ce ekipa iz fotobaketa da izbrise fotke jer su nedolicne)

IVL

12/08/09, 09:33 am

Mislim da je sama tema te izlozbe odvratna... Ali sta svenece proci kao umetnost... 36

NatassjaInEternalSleep

12/08/09, 12:07 pm

hm,takva ces biti djoka moj....ne znam da li si les videla uzivo,pretpostavljam da si bila na sahrani nekoj,znaci vise kao vostana figura....koja mnogoooo smrdi...

NatassjaInEternalSleep

12/08/09, 12:09 pm

da,haha,ovo sa sampanjcem je sick,hahah...albert fish je navodno jedva cekao el.stolicu,kao zeli da oseti to drhtanje,kao orgazam neki...bas pravi frik..

Jami!

12/08/09, 12:58 pm

trbosek

ElysiumSeeker

12/08/09, 02:49 pm

Juce sam na rts-u pogledao film semovo leto,i moram priznati da nije los...film je o jednom od najnotornijih ubica svih vremena,semovom sinu...

NatassjaInEternalSleep

12/08/09, 04:57 pm

ima zodijak ja mislim na rts za vikend...meni je albert fish ipak vrhunac bolestine...masta moze svasta..i sto ne bi trebalo izgleda..

ElysiumSeeker

12/08/09, 08:02 pm

NatassjaInEternalSleep wrote:
ima zodijak ja mislim na rts za vikend..

to sam hteo odavno da pogledam Twisted Evil

banedeathmetal

12/08/09, 11:23 pm

Eh, cudi me da i nekog drugog ovo zanima sem mene Razz

Takodje sam dosta informisan o ovome, imam dosta dokumentaraca o ovoj temi. Jedino sto mogu reci je da koliko god ljudi slicnog profila deluju "nenormalni" i "bolesni", cinjenica da je njihova inteligencija na mnogo visem nivou nego kod prosecnih ljudi.

Sve u svemu, fasciniraju me serijske ubice.

NatassjaInEternalSleep

13/08/09, 03:23 pm

fora je bas u tome,da sto su inteligentiji,znaci da su opasniji...gotovo sam sigurna da npr kemper se nije sam predao,nikada ga ne bi uhvatili...a to je sam i izjavio i slazem se...

NatassjaInEternalSleep

13/08/09, 04:01 pm

i da,nedavno sam kupila knjigu Dijega Alvaresa,tako nesto se lik zove,Ziveti Za Ubistvo.to su biografije 9 serijskih ubica..zanimljivo stivo za onoga koga ove stvari interesuju...

ElysiumSeeker

14/08/09, 12:28 am

banedeathmetal wrote:
cinjenica da je njihova inteligencija na mnogo visem nivou nego kod prosecnih ljudi.

hitler je bio jedan od najinteligentnijih ljudi svoga vremena, pa pogledaj sta je uradio Twisted Evil

najvetji masovni ubica - on ili staljin

Sweet Tooth

14/08/09, 12:35 pm

Samo slusajte MAcabre.Sve ce vam se kasti samo.Preko njih sam cuo za maltene svakog serijskog ubicu ikada.Licno moj favorit je Zodijak jer nikad nije uhvacen,Trbosek iz istog razloga i jer je zaista tako fantasticno ubijao,i naravno Edvard Gein,covek koji je bio inspiracija za Lederfejsa (napomena-teksaski masakr se NIJE DESIO I NIJE ISTINITA PRICA) i Psiha

NatassjaInEternalSleep

14/08/09, 02:52 pm

da,ed gejn je bas bio ludak....i bio je inspiracija za onog iz The Silence Of Lambs...a sta mu sve pandur nije nasao kad je preturao po kuci,znaci zeludac da povratis...haljinu od ljudske koze,krevet presvucen ljudskom kozom,ne znam koliko noseva i vagina,srce u frizideru,lobanje iz kojih je jeo itd,itd..

NatassjaInEternalSleep

14/08/09, 02:56 pm

e,da,a velika je razlika izmedju masovnog i serijskog ubice...mene ovi drugi vise fasciniraju,jer imaju kako da kazem,samo svoj nacin na koji rade i ne ubijaju po 20 ljudi isti dan,dobro se prikrivaju,tesko ih je provaliti,skroz su sami za sebe...hitler i staljin su imali polozaj,a ovi ljudi bogami ne.

ElysiumSeeker

14/08/09, 03:51 pm

hitler je dosao do polozaja zato sto je imao harizmu i mozak

NatassjaInEternalSleep

14/08/09, 03:53 pm

da,ali prilicno sam sigurna da nikada ne bi mogao biti serijski ubica.

banedeathmetal

14/08/09, 06:46 pm

+1

BTW - da Ed Gein, ali John Wayne Gacy... 52

A ima ih jos...Jeffrey Dahmer (mnoooogo bolestan lik). Pa naravno, kultni Ted Bundy, itd...

NatassjaInEternalSleep

14/08/09, 07:58 pm

ee,sto se tice one knjige,da se ispravim,napisao je Dijego Avila Dominges.....
Auh,da,Damer...njemu je neki crnja sizofrenicar smrskao glavu u zatvoru,valjda zato sto je ovaj ubio toliko ljudi njegove rase.

Sweet Tooth

16/08/09, 12:30 pm

banedeathmetal wrote:

+1

BTW - da Ed Gein, ali John Wayne Gacy... 52

A ima ih jos...Jeffrey Dahmer (mnoooogo bolestan lik). Pa naravno, kultni Ted Bundy, itd...

Veruj mi,svi su mala deca prema Edvardu.On jeste ubio najmanje,ali nije tu kvantitet nego KVALITET.

Natasja,serijske ubice je smesno uhvatiti jer gotovo uvek prate sablon.

rospija

16/08/09, 01:53 pm

ne znam..
nisam se nikad nesto bavila tematikom..

podteme koje su mi jako interesantne
cinjenica da su uglavnom imali sjebana detinjstva
nema zena seriskih ubica (sem dzejn topan i alin nesto nesto)

discuss Question Exclamation

NatassjaInEternalSleep

16/08/09, 01:58 pm

hm,da,ako ih je tako lako uhvatiti zasto uvek poubijaju makar 20 ljudi?ricard ramirez se slobodno setao po ulici,upadne nekome u kuci ,ubije muza,siluje i ubije zenu i svojoj kuci na spavanjeee...i ako je tako lako ,sto ga niko nije odmah specio,nego se moralo proliti mnooogo krvi dok su se drotovi probudili?

Sponsored content

Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next