METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

Share|

NatassjaInEternalSleep

PostRe: Sta MORATE da uradite pre nego sto umrete, i koja bi bila vasa poslednja zelja :D
16/08/09, 02:19 pm

u svakom slucaju ima mungos u novom sadu...

Aleksandra the Great

PostRe: Sta MORATE da uradite pre nego sto umrete, i koja bi bila vasa poslednja zelja :D
17/08/09, 12:26 am

Aleksandra the Great wrote:
zelim...
................................
-da vec jednom vidim crvenu jabuku uzivo I love you

sto se mene tice, ja sam svoj zivotni cilj postigla, sad mogu komotno da umrem, nemam za cim da zalim Smile I love you

Ognjena Omi wrote:
Zar ovde samo ja volim da samujem Shocked
Cak i ako se budem udala, ostavljala bih svom dragom dosta "slobodnog prostora"

(juce sam saznala da mi se verio ortak koji je moje godiste, pa su svi poceli kako je to lepo i opet se samo ja nisam slagala. Mislim blago njima, ali neko bira i drugaciji put)

e, a ja sam danas saznala da se devojka koja je isla sa mnom u razred u osnovnoj (znaci '91 godiste) i bila mi naj naj naj drugarica udaje za mog strica ('83 godiste)
sta mislis o tome??
jjjjjeeeeeeeeeeeeeeezivo do picke materine!

uglavnom, slazem se sa tobom za samacki zivot...

al' ko ga jebe, ja sad mogu i da riknem, boli me uvo Razz Smile

SEPULTURA

25/08/09, 03:04 pm

Da upoznam Maxa Cavaleru,da popričam s njim i da se uslikam i da me sahrane sa tom slikom Very Happy

Shilo

12/09/09, 03:05 pm

Ognjena Omi wrote:
Da lezite goli na podu, okruzeni upaljenim svecama i slusate iznova i iznova King Volcano od Two witches (moze i od Bauhausa ako neko vise voli)

Ova ti uopšte nije loša. :93:

*WaLk*PantErA*

12/09/09, 04:48 pm

moram da nastavim da sanjam o boljem svetu...zadnja zhelja bi mi bila da moje besmrtno telo bace u plavo more

bio

..:: METAL SRBIJA ::..

12/09/09, 05:34 pm

I da se udavis? Suspect

SEPULTURA

12/09/09, 05:55 pm

I naravno da sretnem jednom Sašu Popovića i da mu iz sveg glasa kažem:PROŠO SIIIIIIII!!!!!!!!!! 29 29 29

*WaLk*PantErA*

12/09/09, 06:13 pm

bio wrote:
I da se udavis? Suspect
besmrtno telo ima znachenje : mrtvo telo bez duha...kako cu se udavim kad budem vec bio mrtav?? Very Happy Very Happy Razz Razz

bio

..:: METAL SRBIJA ::..

12/09/09, 06:20 pm

Besrmtno je kad nema smrti, mada ja nisam do sada cuo za taj izraz u tom kontekstu :100: Ti si mozda mislio na bezivotno telo?

*WaLk*PantErA*

12/09/09, 07:00 pm

nope,ima vishe znachenja,u mom sluchaju reko sam shta sam mislio Smile

returning man

14/09/09, 04:23 pm

ispusila bi zadnju kutiju DRINE
poslusala WINDOWPANE I HOPE LEAVES (opeth)
procitala DEMIJANA
zagrlila roditelje i brata
rekla djecku da mi znaci
zahvalila se mnogma za se neizgovorene rijeci

na kraju dana bi legla i gledala mjesec,pitajuci se ko ga gleda sa druge strane
i pri tom pravila siluetu svog zivota od dima posljednje cigarete

Sweet Tooth

14/09/09, 05:35 pm

U.Hevi.

IVL

14/09/09, 05:47 pm

returning man wrote:

na kraju dana bi legla i gledala mjesec,pitajuci se ko ga gleda sa druge strane

Romantik, eto sta si Twisted Evil

returning man

14/09/09, 05:54 pm

jesam romantik
i to ogromni

ali to sa mjesecom nije romanticno

cisti psihicki problem kog se ne mog rijesiti

*WaLk*PantErA*

14/09/09, 06:32 pm

returning man,vidi se da si prochitala mnoge literature Smile

returning man

14/09/09, 06:35 pm

hahahha....
e ala ti meni laskas....
nasmijao si me
pozitivno
nije to do literature
do je to mentalnog i dusevnog sklopa osobe
ja sam samo obcni zanesenjak
i psiho

i ovisnik o cigarama

hahaha

i sto je najgore

pisem pjesme

e ako ti se ikad desi da postanes sve ovo sto sam ja navela gore

znaj da si pukao

*WaLk*PantErA*

14/09/09, 06:46 pm

heheh,cigaru nikad nisam niti cu ikad hteti da stavim u usta!

napisao sam 6 pesama...
psiho jesam....
i sad ti meni reci shta sam??

returning man

14/09/09, 06:50 pm

buntovan 14 ogodisnjak

(nisam prorok da ti gledam dusu)

al ako budes manje nagadjao i vise kopao ispod povrsine
bice svasta od tebe

*WaLk*PantErA*

14/09/09, 06:56 pm

returning man wrote:
al ako budes manje nagadjao i vise kopao ispod povrsine
bice svasta od tebe
kompliment ili ... Smile

returning man

14/09/09, 06:58 pm

realna situacija

al mozes to shvatiti kao komliment

jer ja imam brata tvojih godina koji nosi roza majice i slusa preldjije i ostaje ojkace

tako da si ti extra

*WaLk*PantErA*

14/09/09, 07:04 pm

sorry shto moram da ti ovo kazhem,ali brat ti se prodao fancerskom carstvu... kao i 90% 14sto godishnjaka ove planete...hvala bogu ja sam u preostalih 10 %!

SEPULTURA

14/09/09, 11:04 pm

Poslednja želja koja ne verujem da bi mogla da mi se ispuni je da sa svojom voljenom osobom ležim zagrljen na grobu gledam u pun mesec i pušim cigaru pravim krugove i uživam uz ovu pesmu:

http://www.youtube.com/watch?v=njG7p6CSbCU

To mi sad deluje možda ću zvučati kao ljašbu prelepo Very Happy
Verujem da će mi se promeniti mišljenje još dosta puta al ovo mi je palo na pamet i stvarno je lepo zamisliti to Very Happy

El Karnisero

15/09/09, 12:54 am

Citam ovu temu... i shvatam da neki ljudi nikad nece shvatiti da neke stvari treba da ostanu intimne tj. da samo neko treba to da zna.

Sweet Tooth

15/09/09, 09:24 am

A ja shvatam da je danas dovoljno samo lupetati nasumicne kul zvucece stvari ili citirati par linija dostojevskog da zadivis ljude.....

El Karnisero

15/09/09, 09:48 am

Pa tebi je bas dugo vremena trebalo da shvatis to. 29

Sponsored content

Page 4 of 7Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next