METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

Share|

Kolekcionar

PostRe: Sta MORATE da uradite pre nego sto umrete, i koja bi bila vasa poslednja zelja :D
Thu 11 Jun 2009, 04:22

Ima vise takvih zelja... Ne bih mogao da se odlucim

rajan

PostRe: Sta MORATE da uradite pre nego sto umrete, i koja bi bila vasa poslednja zelja :D
Thu 11 Jun 2009, 06:28

Da pojebem Evu Ras... What a Face E, onda mogu da skončam mirne duše...

Aleksandra the Great

Thu 11 Jun 2009, 10:01

poslednji fix u glavi, poslednja ideja:
HOCU DA OBIDJEM EVROPU NA HARLEY DAVIDSONU!!! aaaaaa I love you
hehe, ja zelim nemoguce What a Face

Kolekcionar

Thu 11 Jun 2009, 10:13

DA, kako se pre nisam toga setio...Voleo bih da ubacim jetija u Moju kolekciju Very Happy Very Happy Very Happy

Aleksandra the Great

Thu 11 Jun 2009, 10:18

29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29
a jaadan jeti 29 29 29 29 29 29 29 29 29

MrznjA

Fri 12 Jun 2009, 01:47

da odradim neku cyberpunk japanku,ali tamo u toj njenoj robotskoj zemlji,uradim custom kola,sviram na under the black sun,dobijem 7icu na lotou...a poslednja zelja...hm....da me prospu sa Chigote.

Dubri

Fri 12 Jun 2009, 09:38

videti immortal uzivo,kupiti razorback dimebagovu signaturu,otici na metal camp i wacken,hmmm diplomirati Evil or Very Mad

rajan

Sat 13 Jun 2009, 00:15

Da se ponovo okupe "Spice girls" na čelu sa Viktorijom Bekam.....!!! lol!

MrznjA

Sat 13 Jun 2009, 01:23

Dubri wrote:
,otici na wacken
ovo ces moci koliko sledece godine kad nam ukinu shengen vize,ako imas kesa [sto je sasvim izvodljivo,jer je sam put jeftiniji 80 jevreja].

rospija

Sat 04 Jul 2009, 12:18

da zavrsim etf Smile
i da zavrsim etf :108:

NatassjaInEternalSleep

Sun 05 Jul 2009, 03:55

pa nem pojma,kad umrem bice mi ionako svejedno...

darkboy

Fri 17 Jul 2009, 00:03

Nemam nikakvih ciljeva. Vrhunac moje egzistencije je kada se vratim iz grada sa limenkim piva, pljeskom, stignem kuci odvrnem iron maiden/anthrax/bolt thrower/slayer/municipal waste i zderem i pijem.

slavicwarrior

Sat 08 Aug 2009, 21:44

Da odem na wacken, download i proputujem makar pola sveta.

Ognjena Omi

Mon 10 Aug 2009, 14:07

Da lezite goli na podu, okruzeni upaljenim svecama i slusate iznova i iznova King Volcano od Two witches (moze i od Bauhausa ako neko vise voli)

Vendi!

./hyper,psy,
chocolate,<3,mhm^^/.

Mon 10 Aug 2009, 20:51

Ognjena Omi wrote:
Da lezite goli na podu, okruzeni upaljenim svecama i slusate iznova i iznova..(moze i od Bauhausa ako neko vise voli)
lajk it!

banedeathmetal

Wed 12 Aug 2009, 10:28

Da se ozenim sa mojom dragom, da zajedno gajimo copor dece I love you i da imam mnogo dobro placen posao (za kupovinu original diskova Razz )

kemikaL_girL

Wed 12 Aug 2009, 23:57

banedeathmetal wrote:
Da se ozenim sa mojom dragom, da zajedno gajimo copor dece I love you i da imam mnogo dobro placen posao (za kupovinu original diskova Razz )

:*
dragi moj odgovor je daaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

Very Happy

i da putujemo, samo da putujemo! Embarassed

+ za ove original diskove moramo imati onda posebnu sobu ( crno + roze tufnice! fak jea! ) |m|
Razz Razz Razz

ali da. ovo je ono stvarno sto MORAMO da uradimo pre nego sto umremo! Embarassed
ako umremo... sve je ovo vec death metal 66

Ognjena Omi

Thu 13 Aug 2009, 02:16

Zar ovde samo ja volim da samujem Shocked
Cak i ako se budem udala, ostavljala bih svom dragom dosta "slobodnog prostora"

(juce sam saznala da mi se verio ortak koji je moje godiste, pa su svi poceli kako je to lepo i opet se samo ja nisam slagala. Mislim blago njima, ali neko bira i drugaciji put)

-Eto jos jedne moje zelje, da pre nego sto umrem imam svoj atelje!

NatassjaInEternalSleep

Thu 13 Aug 2009, 02:33

auh,to s diskovima vam je odlicna ideja,i moj decko i ja imamo slican plan,samo se nema para za diskove bas,shit...al sam kupila skoro od bombardera original speed kill,hehe,kao neka uteha,jer je to jeftinije..

ElysiumSeeker

Thu 13 Aug 2009, 11:36

NatassjaInEternalSleep wrote:
al sam kupila skoro od bombardera original speed kill,hehe,kao neka uteha,jer je to jeftinije..

to je ono sto je bilo na popustu,dobio sam i ja taj mejl,ja sam uzeo infernal majesty Twisted Evil

banedeathmetal

Thu 13 Aug 2009, 22:23

kemikaL_girL wrote:
banedeathmetal wrote:

:*
dragi moj odgovor je daaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

Very Happy

i da putujemo, samo da putujemo! Embarassed

+ za ove original diskove moramo imati onda posebnu sobu ( crno + roze tufnice! fak jea! ) |m|
Razz Razz Razz

ali da. ovo je ono stvarno sto MORAMO da uradimo pre nego sto umremo! Embarassed
ako umremo... sve je ovo vec death metal 66

Jeeeeeeeeeej !!! Very Happy bounce Very Happy bounce Very Happy bounce Very Happy bounce Very Happy

Uh, za ta putovanja cemo se dogovoriti, bas smo danas o tome pricali... Razz salim se ljubavi, sve moze :*

Ali...ali...roze tufne? Neutral necemo preko foruma...

Razz Embarassed

NatassjaInEternalSleep

Fri 14 Aug 2009, 01:58

ma nisam dobila nikakav mejl,setali se pa otisli do felixa,a tamo imaju samo domaca izdanja...zato sam i kupila bombardeeerrrr:D

ElysiumSeeker

Fri 14 Aug 2009, 02:50

ja sam u mordoru - to je bila rasprodaja pred zatvaranje Crying or Very sad

NatassjaInEternalSleep

Fri 14 Aug 2009, 02:55

pa jel nema nikakve sanse da ponovo proradi mordor?steta zaista...

Sweet Tooth

Sat 15 Aug 2009, 23:37

Naravno da nema sanse.

Sponsored content

Today at 08:40

Page 3 of 7Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next