METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

Share|

Sicarius94

PostRe: Mesta za bleju, za izlazak, za gubljenje wremena...
12/11/10, 10:25 am

AlexDarkAngel wrote:
bedemi <3

Da, Bedemi ako zelis da slusas klinke koje plachu jer su se upravo ispovracale od 3 chepa vinjaka ili vodke...

Aleksandra the Great

27/11/10, 10:35 pm

Maxim u Selecni 29
Nikola ce da potvrdi xD

Valkyrie991

28/11/10, 12:32 pm

MrznjA wrote:
Valkyrie991 wrote:
Ma nas Krusevacki Grizzly je zakon! tongue Tamo ima flasa piva za 50din 65
jel' pepsi jos uvek 30 dinara? kad je nvrg svirao tamo,ja sam se prebio od gaziranog i alkohola u grizliju,znaci nismo mogli da potrosimo para...sem za meso,tu su nas odrali u grillu,ali nije bilo pica koliko smo mi imali para haha.Totalni krs od mesta,ali ima neki klos sarm.I stolove za bilijar Smile

Grizli to je jedna rupa raspala, svako vece ispinjena svakakvim bizarnim ljudima, ima tu svasta... Dva metal benda, jedan punkerski klan, rastafarijanci, fanovi gorepomenutih, besposlicari, devojcice sa cirokanama i pentagramima, pedofili, propali lokalni politicari, taksisti.... I sve je podkrepljeno neverovatno jeftinim alkoholom i cuvenoim rakojim ''medovacom'' (medovaca nije od meda- ko zna od cega je, zovemo je tako jer je gazda-Meda sam proizvodi)... Ja vam samo savetujem da ako ikad svratite u nas Grizzly, NE PIJTE ''medovacu'' (ijako je litar 30 dinara) :118:

Sponsored content

Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3