METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

Share|

MeduzZa

PostRe: Zivot, smrt i zivot posle smrti....
10/09/08, 02:46 pm

Poznajem devojku koja je budista, i pricale smo dosta o tim zivotima.
Slozile smo se da nema sanse da gugl ili myspace quiz otkrije sta si bio/bila u proslom zivotu(ko veruje) nego to moras sam da predosetis i da znas. Ona mene ubedjuje da je kroz meditaciju saznala.
Ja iskeno ne mislim da je to tek tako, umres i uskocis u drugo telo.

Vendi!

./hyper,psy,
chocolate,<3,mhm^^/.

10/09/08, 06:00 pm

^ gugl??????maj spejs????? ni ja nemam pojma kako to...ali ja to nisam uradila.......

ja sam to rekla ovako... Embarassed .....zato shto znam.....i meditacija,itd.... Smile

I love you

Sweet Tooth

10/09/08, 07:00 pm

mada sam donekle budista,nekako mi je muslimanska perspektiva najprivlacnija,kako covek da ne preveri?! What a Face

Jami!

10/09/08, 07:10 pm

Sopor Aeternus wrote:
Angry_Chair wrote:
Alex wrote:
reinkarnacija? ma daaaaj...

Cuj coveka! Pa kako ne moze,mislim... Sad ,zamisli da tvoja licnost iscezne.... Mislim... Jaoj,ne moze to da se objasni ako msilis da je to budalarija... Mora da postoji bre ;)

slazem se....u potpunosti.... Smile

Quote :
Inace,ja sam u proslom zivotu bila alhemicar,i bila sam musko,a kad budes musko u jednom a u narednom zensko,znaci da si nesto deeebeeelooo zasr'o u proslom,a kazu da sam pravila otrove i tako to,yea yea,zato sam sada u limbu -.-. Gugl mi je tako rekao 29

I love you

....ja sam bila francuska aristokratkinja...umrla sam u vreme neke velike epidemije.ali sam umrla mlada i lepa :93: .....
i ja sam totalno zapucana u to...i verujem u to 100%.... Embarassed

I love you

dzi,JA castim pivom kjutisha :93:
Kako se slazemo,bozeBoze 61

65

IVL

10/09/08, 07:56 pm

ali KAKO mozes da verujes u reinkarnaciju??? Zar to nije samo nekakva uteha za ljude? (kao - prosto ne zelis da prihvatis da je smrt kraj). To je samo izmisljeni nastavak postojanja, a u stvari kada umres - KRAJ... A ne: ja sam macka, ja sam pile bla bla... Smile

Jami!

10/09/08, 08:48 pm

Alex wrote:
ali KAKO mozes da verujes u reinkarnaciju??? Zar to nije samo nekakva uteha za ljude? (kao - prosto ne zelis da prihvatis da je smrt kraj). To je samo izmisljeni nastavak postojanja, a u stvari kada umres - KRAJ... A ne: ja sam macka, ja sam pile bla bla... Smile

E,anonimno se svi vi partipuperi obesiti prascu o mudo -.-
Vi bre po svakom verovanju kenjate,covek MORA u nesto da veruje! Kao sto ti verujes da su macke najdivnije zivotinje Razz,tako ja verujem u gore pomenuto. Tacka .
i da! smrti mozes da se plasis koliko ti dusa iste,ona je neminovna,tkd moja vera u reinkranaciju apsolutno nema veze sa strahom od smrti.

Vendi!

./hyper,psy,
chocolate,<3,mhm^^/.

10/09/08, 10:46 pm

jbt,u tako neshto se ne zalazi..ili verujesh ili ne....a u neshto morash da verujesh (^ :*)..
i da,to uopshe nije znak da se neko od nas plashi smrti,ako veruje u zivot posle smrti....

Quote :
dzi,JA castim pivom kjutisha :93:
Kako se slazemo,bozeBoze 61
:***

@Alex.....ti cesh biti machak ;)

IVL

11/09/08, 03:19 am

pa JA ne verujem u reinkarnaciju, i zato mi je cudno (da ne kazem smesno). I tako sve to izgleda, kao da neces da prihvatis kraj postojanja, nego verujes da ima neceg i posle... A kad bih verovao, NARAVNO da bih kad-tad postao macak.

//nije istina da moras da verujes u nesto, kao sto nije istina da je covek prazan ako ni u sta ne veruje//

Very Happy Very Happy

Vendi!

./hyper,psy,
chocolate,<3,mhm^^/.

11/09/08, 02:18 pm

Alex wrote:
pa JA ne verujem u reinkarnaciju, i zato mi je cudno (da ne kazem smesno). I tako sve to izgleda, kao da neces da prihvatis kraj postojanja, nego verujes da ima neceg i posle... A kad bih verovao, NARAVNO da bih kad-tad postao macak.

//nije istina da moras da verujes u nesto, kao sto nije istina da je covek prazan ako ni u sta ne veruje//

Very Happy Very Happy

ponavljam,to nije strah od nepostojanja.. ;)

pogreshno sam se izrazila..mislila sam na to ili verujesh ili ne...u zivot posle smrti...nekome smeshno,nekom ne

;)

kybord

05/11/08, 04:51 pm

Smile Nema zivota posle smrti!Telo se razlaze na elemente od kojih je i sacinjeno iz zemlje.Dusha kao zasebna celina ne postoji!Dusha je u stvari licnost,sam covek sa svojim telom i energijom od Boga danom koja pokrece mozak,telo,daje celijama aktivnost.Kad covek umre(bioloshki sat stane)energija se vraca Bogu,a telo se razlaze(kao shto sam i pomenuo)Kada se bude ponovo pojavio Isus Hristos u pompeznom izdanju(sa puno svetla,i milijardama andjela)ozivece iz svih vekova njegove verne sledbenike.Oni koji ga nisu prihvatili,Isus H.ce ih nakon 1000 god.unishtiti kao da nikada nisu ni postojali.Spasheni ce ziveti na obnovljenoj zemlji koja ce imati mnogo savrshenije uslove za zivot i nece stariti i umirati.Sve ove gluposti koje nam se sad deshavaju u zivotu bice ZABORAV.Dakle PAKAO NE POSTOJI,a bolji zivot(neki to nazivaju RAJ)ce tek biti u buducnosti kad to odredi BOG.

Aleksandra the Great

05/11/08, 05:09 pm

ja verujem u zivot posle, mozda i iz razloga koji je neko gore pomenuo, strah od smrti, od kraja, nekako mi je neverovatno da se sve odjednom svrsi... koji smo vrag rodjeni ako odjednom nestajemo i... uh, sva sam se najezila, ne znam, ali mi odgovara da verujem u to... i ja, kao chair, sam pocela mnogo o tome da razmisljam posle smrti maminog ujaka...

Chatnik

05/11/08, 05:13 pm

ja verujem da cu da postanem nafta kad krepam Razz

Aleksandra the Great

05/11/08, 05:19 pm

eto, vidis, davaces zivot, tj, pokretaces masine Razz

Chatnik

05/11/08, 05:23 pm

ma djavola kakve sam srece rafinisace me za loz ulje pa ce da me spale

Aleksandra the Great

05/11/08, 05:30 pm

:100: koji si ti lik!!

returning man

14/09/09, 04:56 pm

ja sam orthodox

tako da vjerujem

ne volim ona anarhisticka ili jos gore satanisticka sranja

imam dovoljno maste da povjerujem da se ne zavrsava sve na ovoj bjednoj planeti a ovom nasim bjednim zivotima

*WaLk*PantErA*

14/09/09, 06:25 pm

verujem

El Karnisero

14/09/09, 06:54 pm

returning man wrote:
ja sam orthodox

Sta si ti?

returning man

14/09/09, 06:56 pm

prevoslavac

nepromjenjeni(orthodox)

El Karnisero

14/09/09, 07:54 pm

Kazi na srpskom majka mu stara.

returning man

14/09/09, 08:28 pm

mislila sam da je razumljivo
sorry

YDKS

14/09/09, 08:56 pm

@El Karnisero... kao nisi cuo za Orthodox Celts...

SEPULTURA

14/09/09, 10:55 pm

Ma šta bude biće,dok ne umremo nećemo znati i neću tu da bacam neke filozofije al ja ipak mislim da kad čovek umre treba ga staviti na vagu da se vidi dal će da izgubi koju kilu kad mu duša izadje .Poslednja želja će mi biti da kad umrem da me raskomadaju i prodaju na aukciji.Pare naravno idu mojoj porodici Razz Razz

El Karnisero

15/09/09, 12:41 am

Realno kad umres najbolje je da trunes vekovima i pretvoris se u naftu.Bar ces da budes od neke koristi.

Edit-@returning man-Razumeo sam ja tebe ali ako govoris srpski,govori srpski a ne engleski.

Sweet Tooth

15/09/09, 09:25 am

NE moz da budes nafta,za naftu treba vodeni pritisak.Ali generalno sjajno razmisljanje.

Sponsored content

Page 3 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next