METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

Share|

KneZ

PostRe: Zivot, smrt i zivot posle smrti....
12/05/08, 06:55 pm

shlogirana_veverica wrote:
ne znam da li ste culi za onu pricu (mislim da ima i film snimljen po toj teoriji) da je covek kada umre lakshi za 21 gram... kazu da je toliko teska dusha... neki kazu da ta dusha prelazi u neko drugo stvorenje, neki ne veruju u to... ja licno mislim da ne postoji nista posle smrti, jednostavno mrak, nema raja, nema pakla..... niti mislim da postoji neki odredjeni smisao zivota, svako nalazi svoj neki cilj da zivi, smisao svog zivota....

ima i film i knjiga(za knjigu nisam sig).....ugl mislim da nema nista posle smrti...imaju sam oni koji su nastavili da zive...

shlogirana_veverica

13/05/08, 12:30 am

meni je jako interesantno da pricam o tome sa ljudima koji imaju drugacije misljenje od mene, da vidim kako oni to vide... u princiou uvek je bolje pricati o tome (mozda nesto i naucis) nego o onoj plavoj kurvi iz susednog odeljenja koja je ukrala decka onoj drugoj plavoj kurvi pa su se pocupale...
u sustini zivot je prepun stvarima i dogadjajima koji nam trace vreme.... pogledajte samo o cemu se svakodnevno prica, sedite za kompom i glasate za omiljenu cokoladicu... zar nije i to gubljenje vremena? igrate igrice? vecinu zivota ionako protracimo jer smo u mogucnosti, ne moramo da lovimo rukama divlje zveri za veceru.... Very Happy

Tara

13/05/08, 03:00 pm

shlogirana_veverica wrote:
meni je jako interesantno da pricam o tome sa ljudima koji imaju drugacije misljenje od mene, da vidim kako oni to vide... u princiou uvek je bolje pricati o tome (mozda nesto i naucis) nego o onoj plavoj kurvi iz susednog odeljenja koja je ukrala decka onoj drugoj plavoj kurvi pa su se pocupale...
u sustini zivot je prepun stvarima i dogadjajima koji nam trace vreme.... pogledajte samo o cemu se svakodnevno prica, sedite za kompom i glasate za omiljenu cokoladicu... zar nije i to gubljenje vremena? igrate igrice? vecinu zivota ionako protracimo jer smo u mogucnosti, ne moramo da lovimo rukama divlje zveri za veceru.... Very Happy

e sad ja josh da dodam da je chitav zhivot tracenje vremena...

shlogirana_veverica

14/05/08, 12:20 am

e pa sad jbg... na zivot moze iz beskonacno mnogo uglova da se gleda... nekom je svrha ljubav, nekom da ostavi nesto za sobom, nekom je to jednostavno tracenje vremena... meni je cilj samo da ostanem dete i da meni bude lepoooooooooooo =)

manticora

Metal Guardian

14/05/08, 01:10 am

jESI GLEDALA kUGUARSE ZNAS STAJE PRASE REKLO VUKU dUVAJ FRAJERU OVO JE NEKA GRUGA BAJKA LEPA TI JE ZELJA NEVENA ALI NAZAKLOST OVO JE STVARNOST I ODRASCES NA TVOJU ZALOST OSIMAKO NE ODES U NEDODJIJU I ZAMOLIS PETAR PANA DA BUDES DETE ZAUVEK!IDE SE SVEREMENOMI ZIVI TAKO NEMOZE COVEK PROTIV VREMENA DA MOZE NE BI TOLIKO NEVINIHLJUDI NA SVETU UMRLO OD BOLESTI I DRUGIH STVARI

shlogirana_veverica

14/05/08, 02:13 am

ej ja mogu da ostanem dete... ne mogu da gledam tako nevinim i neiskvrenim ocima na svet... ali mogu da budem ozbiljna kad treba, a "u slobodno vreme" da se ponasham kao dete... kad sam mogla do sad pored svih sranja koja su mi se desila (nije da imam neki tezak zivot il tako nesto, uvek imam ranu i krov nad glavom, al jbg svako ima probleme) uspela da ostanem ovakva mocicu i na dalje..... bar cu da se potrudim... inace realna sam dosta... samo ljudi vecito hoce da budu stariji pa ne shvataju da neko moze da ostane dete....

mocni stvor sto guli krst

15/05/08, 05:15 pm

naravno da postoji

i tu se nema sta pricati

................
za sve one koji pobijaju ovu cinjenicu

nek pogledaju novi britanski dokumetarac

"OTKRIVENJE"

dArkSlayer

The Keeper Of Elder Scrolls

15/05/08, 08:58 pm

mocni stvor sto guli krst wrote:
naravno da postoji

i tu se nema sta pricati

................

"OTKRIVENJE"

Daj neki link za taj dokumentarac, da ne guglam bezveze.

Anja_Black

18/05/08, 03:13 pm

Stwarno ne znam da li posle zhiwota ima nechega, o teorijama bih mogla pisati sto i jednu godinu(a i wishe) tkd....Ja lichno werujem u Boga, u Raj i Pakao(samo josh da se malo wishe informishem o tome).Moje werowanje je da "spawamo" swe dok nas Bog ne spasi...A o ostalim teorijama pitajte, bash wolim o tome da pricham...Ne wredjam nichiju religiju niti teoriju(werowanje kako god), ali ne dozwoljawam da drugi to rade meni...OTworena sam shto se razmatranja tiche, pa izwolite...

(Da li ste ishta shwatili?Ja ne.....)

shlogirana_veverica

18/05/08, 11:36 pm

hmmmm... pa kreni da pishesh sama a ljudi ce vec da postavljaju pitanja ako ih zanima... prvo: kako mozes da verujes u nesto kad nemas nikakav dokaz da je to nesto tacno? zasto onda "spavamo", sta je onda zivot, tj ako postoji nesto posle, cemu sluzi ovaj zivot?

Anja_Black

19/05/08, 12:34 am

Ne zhelim da wredjam nichiju teoriju ili werowanje, a owo pomalo osetjam kao attack na moje mishljenje, ali mozhda sam to samo ja?

Swejedno, ja ne mogu nishta da dokazhem, to je jednostawno neshto u shta ja werujem i ja u tome ne trazhim smisao...MEni je mozhda tako lakshe i mozhda i nije istina, ali ja u to werujem tkd....Uostalom ko kazhe da to ne postoji???

=)

shlogirana_veverica

19/05/08, 10:54 am

eeeeeeeeej... nemoj da shvatas kao napad!!! ne ne... to mi nikako nije cilj... ni ja ne volim kada ljudi vredjaju druge ljude jer veruju u druge stvari... mene samo interesuje u sta ko veruje i zasto.... a htela sam da te podstaknem da pishesh, mozda je malo grubo ispalo jer sam mnogo zurila.... izvini ako si to tako shvatila.... Very Happy

Tara

19/05/08, 01:50 pm

Anja_Black wrote:
Stwarno ne znam da li posle zhiwota ima nechega, o teorijama bih mogla pisati sto i jednu godinu(a i wishe) tkd....Ja lichno werujem u Boga, u Raj i Pakao(samo josh da se malo wishe informishem o tome).Moje werowanje je da "spawamo" swe dok nas Bog ne spasi...A o ostalim teorijama pitajte, bash wolim o tome da pricham...Ne wredjam nichiju religiju niti teoriju(werowanje kako god), ali ne dozwoljawam da drugi to rade meni...OTworena sam shto se razmatranja tiche, pa izwolite...

(Da li ste ishta shwatili?Ja ne.....)

nemoj shvatiti ovo kao napad na svoja ''verovanja'',ali procice ti zhivot u spavanju...

Anja_Black

19/05/08, 02:26 pm

@Tara - To je twoje mishljenje...(nisam shwatila kao napad)

@shlogirana_veverica - Ma ok je...Samo sam bila nadrkana tada, pa sam to shwatila kako mi je odgowaralo....Imam dosta da kazhem na tu temu, ali trenutno nemam inspiracije...A moram i da uchim fuc*ing istoriju...

mocni stvor sto guli krst

19/05/08, 05:02 pm

dArkSlayer wrote:
mocni stvor sto guli krst wrote:
naravno da postoji

i tu se nema sta pricati

................

"OTKRIVENJE"

Daj neki link za taj dokumentarac, da ne guglam bezveze.

e ebiga
ne da se ni meni da guglam

ja sam ga gledala dok sam isla u obilayak crnogorskih manastira

tako da ne znam gdje bi se moglo naci o njemu na netu

al vrijedi guglati ako ti se da
jer film je "napusio" nauku

Jami!

27/06/08, 05:25 pm

Otkad mi je preminuo deka,pocela sam ozbiljno da se trpujem da su zivotinje reinkarnacije ljudi... weird... ali je tako. Gadan trip,ne mogu ni komarcu vise zivot da oduzmem..

GothicDrummer

18/07/08, 12:51 pm

joj stvarno necu da razmisljam o ovoj temi, stvarno mi je dosta, slusajte metal i jednu mocnu pjesmu , koju upravo sada slusam a to je spejs nigrutin!

MeduzZa

09/09/08, 03:43 pm

ali ipak
jedna stvar
je sigurna

posle zivota dolazi smrt

Cool

Grejmalkin

10/09/08, 12:11 am

NIHIL VERUM NISI MORS.

Vendi!

./hyper,psy,
chocolate,<3,mhm^^/.

10/09/08, 12:21 am

Angry_Chair wrote:
Otkad mi je preminuo deka,pocela sam ozbiljno da se trpujem da su zivotinje reinkarnacije ljudi

da.postoji tachan dan.pochetkom proleca (keva to prati) kada svake godine dolazi jedan beli leptir....ceo taj dan se zadrzava i leti u nashem dvorishtu...
i ona konta tako to.....

a ja verujem da posle smrti sledi ponovno radjanje..i ubedjena sam u to....

MeduzZa

10/09/08, 12:24 am

Grejmalkin wrote:
NIHIL VERUM NISI MORS.

Brate cepas
king

Jami!

10/09/08, 12:03 pm

Sopor Aeternus wrote:
Angry_Chair wrote:
Otkad mi je preminuo deka,pocela sam ozbiljno da se trpujem da su zivotinje reinkarnacije ljudi

da.postoji tachan dan.pochetkom proleca (keva to prati) kada svake godine dolazi jedan beli leptir....ceo taj dan se zadrzava i leti u nashem dvorishtu...
i ona konta tako to.....

a ja verujem da posle smrti sledi ponovno radjanje..i ubedjena sam u to....

TakodjeR Neutral

IVL

10/09/08, 12:04 pm

reinkarnacija? ma daaaaj...

Jami!

10/09/08, 12:17 pm

Alex wrote:

Cuj coveka! Pa kako ne moze,mislim... Sad ,zamisli da tvoja licnost iscezne.... Mislim... Jaoj,ne moze to da se objasni ako msilis da je to budalarija... Mora da postoji bre ;)

Inace,ja sam u proslom zivotu bila alhemicar,i bila sam musko,a kad budes musko u jednom a u narednom zensko,znaci da si nesto deeebeeelooo zasr'o u proslom,a kazu da sam pravila otrove i tako to,yea yea,zato sam sada u limbu -.-. Gugl mi je tako rekao 29

Vendi!

./hyper,psy,
chocolate,<3,mhm^^/.

10/09/08, 02:37 pm

Angry_Chair wrote:
Alex wrote:

Cuj coveka! Pa kako ne moze,mislim... Sad ,zamisli da tvoja licnost iscezne.... Mislim... Jaoj,ne moze to da se objasni ako msilis da je to budalarija... Mora da postoji bre ;)

slazem se....u potpunosti.... Smile

Quote :
Inace,ja sam u proslom zivotu bila alhemicar,i bila sam musko,a kad budes musko u jednom a u narednom zensko,znaci da si nesto deeebeeelooo zasr'o u proslom,a kazu da sam pravila otrove i tako to,yea yea,zato sam sada u limbu -.-. Gugl mi je tako rekao 29

I love you

....ja sam bila francuska aristokratkinja...umrla sam u vreme neke velike epidemije.ali sam umrla mlada i lepa :93: .....
i ja sam totalno zapucana u to...i verujem u to 100%.... Embarassed

I love you

Sponsored content

Page 2 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next