METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

Share|

poni boj

PostRe: Kad ste se NAJGORE ubili od alkohola?
28/12/09, 02:05 pm

Mislim da je prvo i jedino i najbolje pijanstvo bilo sa Ivanom, kad smo mesali sta smo stigli i kada je Ivana misteriozno nestala i zavrsila u svom kupatilu.

Vendi!

./hyper,psy,
chocolate,<3,mhm^^/.

28/12/09, 02:21 pm

Vid je majketiga!
A ja još uspešno ćutim!

Dobro,to je takođe bila i moja najgora noć,izula sam se ispred kapije iako je bio sneg,spavala sam pored kade,povraćotina mi je bila na ramenu.Našli su me oko 4,kada je Nevena skontala da je upaljeno svetlo,a mama je sve vreme zvala telefon koji nisam ni ponela iz kafića.
Telefon je uzela dotična^ i rekla je kako je njena torba kod mene(uzmimo u obzir da torbu uopće nije ponela od kuće).Eto.Sutradan sam pila jogurat a tata je navijao za mene.

+Pička^ je bila kul i sutra uveče izašla i čak dobila milka srce za Dan momka i devojke.
Ja sam bila u pidžami i legla da spavam u 9,a pre toga dok sam prala kosu uvidela sam krv na glavi.

E sad ja vas pitam!
Kako sam i kad ja došla kući??

poni boj

28/12/09, 04:36 pm

^who is the alpha?
pa zar ih nismo videli u blupa? alpha boyz
sve je to noc kajanja
Very Happy

Vendi!

./hyper,psy,
chocolate,<3,mhm^^/.

29/12/09, 12:54 am

Ćuti tu,grčiš se tuda i gledaš Tjudrove

SlavenCore

28/11/10, 08:45 pm

ne smijte se...bio rodjendan u pinku..svirka extra.teski metal Very Happy i perica moj inace dobar drug,ponudi mi votku..tako da sam zajedno sa pivom popio 2 litre Very Happy ohooo salim se..popio sam jedno 0.33 votke i nakon 5 minuta..rikn'o sam..crvene oci..a kao vrh svega..da bi sto duze pricao sa curom,upisao sam u gace.. pazi ovo ( ispred pinka,jedva je gledam,MI SE zapricali, to je ludilo . i meni se pripisa.i gledam u nju..sam sto nisam prso..reko..ma ko jebe i ode sve po nogama Very Happy kad sam dos'o kuci (jedva) povratio sam ko stokami ujutru pokupio povracku (vecim djelom hljeb ( vruce kiflice,njami ) koje sam tad jeo...i pokupio aspiratorom i krpom...

MrznjA

28/11/10, 09:02 pm

prosao 10ti mesec kako zivim str8 edge.nista.i nikad bolje zivim.

Aleksandra the Great

28/11/10, 10:03 pm

Dva puta sam se najgore rasturila.
Prvi put za Novu Godinu, bila sam kod drugarice... Ne znam koliko sam piva popila... Ne znam koliko sam sampanjca popila... Ne znam koliko sam vina popila xD ... A onda je oko 3 dosao njen brat i rekao: "Doneo sam Brandy" xD ... Posle toga se ne secam nista osim par scena; povracanje, plakanje i urlikanje "Jao, ljudi, umirem!!" 29 ... Dan posle sam nasla masnice svuda po sebi... Navodno sam dok sam piskila pala sa WC solje, onda dok sam pokusavala da ustanem uhvatila sam se za kadu i upala u nju 29 ... Ne znam xD
Drugi put ovog jula; nisam popila mnogo toga, eksirala sam 6-7 casica vodke. Fazon je da sam sve to sasula u sebe u roku od 15 minuta 29 ... Ni ovoga se bas ne secam, znam da sam povracala na svaka 2-3 minuta, da nam je trebalo 2 sata da predjemo 30km auto putem xD ... Znam da sam promasila zgradu, sreca pa je bivsi bio sa mnom i znao gde mi tetka zivi xD ... Od drugarice sam saznala da sam psovala kolima koja su mi blicala dok sam istovremeno povracala i piskila pored auto puta 29
To su mi najgora pijanstva xD

SlavenCore

29/11/10, 02:57 pm

Aleksandra the Great wrote:
Dva puta sam se najgore rasturila.
Prvi put za Novu Godinu, bila sam kod drugarice... Ne znam koliko sam piva popila... Ne znam koliko sam sampanjca popila... Ne znam koliko sam vina popila xD ... A onda je oko 3 dosao njen brat i rekao: "Doneo sam Brandy" xD ... Posle toga se ne secam nista osim par scena; povracanje, plakanje i urlikanje "Jao, ljudi, umirem!!" 29 ... Dan posle sam nasla masnice svuda po sebi... Navodno sam dok sam piskila pala sa WC solje, onda dok sam pokusavala da ustanem uhvatila sam se za kadu i upala u nju 29 ... Ne znam xD
Drugi put ovog jula; nisam popila mnogo toga, eksirala sam 6-7 casica vodke. Fazon je da sam sve to sasula u sebe u roku od 15 minuta 29 ... Ni ovoga se bas ne secam, znam da sam povracala na svaka 2-3 minuta, da nam je trebalo 2 sata da predjemo 30km auto putem xD ... Znam da sam promasila zgradu, sreca pa je bivsi bio sa mnom i znao gde mi tetka zivi xD ... Od drugarice sam saznala da sam psovala kolima koja su mi blicala dok sam istovremeno povracala i piskila pored auto puta 29
To su mi najgora pijanstva xD

dobra si ti Very Happy

Aleksandra the Great

30/11/10, 06:50 pm

Hehehe, hvalaa, hvala =)

returning man

05/12/10, 12:40 pm

juce bilo veselo mnogo :120:

slavicwarrior

05/12/10, 04:58 pm

pre 2 meseca, pre nedelju dana i sinoc.

IVL

06/12/10, 02:56 pm

Trebamo je da imenujem temu "... od alkohola/gandze/ostalog?" pa da pricamo hahah :p

Aleksandra the Great

06/12/10, 10:06 pm

Mojne, bre, da mi ilegalizujes temu Razz

Metalac za ceo zivot

18/12/12, 02:29 pm

Ne pijem bas toliko cesto. Ali kad pijem, pijem obavezno uz metal.

Sponsored content

Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4