METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

Share|

slavicwarrior

PostRe: Behemoth
Sun 09 Aug 2009, 21:32

Evo i najnoviji spot.

parky

Sun 09 Aug 2009, 23:09

haha, znao sam da ce biti sranje i proseravanje ali nisam misleo da bash tako...

NatassjaInEternalSleep

Tue 11 Aug 2009, 01:11

auh,pa bas je sranje,jbg...

GNCD

Wed 12 Aug 2009, 11:51

Ovo je katastrofa, 'ladno ima i video kako su snimali... Jao muziko ova, gde ides ccc...

Grejmalkin

Tue 18 Aug 2009, 04:37

ElysiumSeeker wrote:
Mene ovaj big boss zivcira :113: covek je pristalica LaVey-a sto govori dovoljno o njemu...elem,znao sam ja jedan dobar black metal band iz ceshke(nije inferno) al' sam zaboravio kako se zovu...navedite neki,mozda se prisetim

Zasto te zivciraju pristalice LaVey-a?

Sweet Tooth

Tue 18 Aug 2009, 04:50

zato sto je troo nekro grim frostbitten.

IVL

Tue 18 Aug 2009, 04:55

Pa koga jos to NE nerviraju mala napaljena decica?

Sweet Tooth

Tue 18 Aug 2009, 05:04

Ivle,jesi li ti procitao tu knjigu ili moje prvo satansko sveznanje?

Pola stvari koje si ti napisao na ovom forumu se poklapaju sa time sto pise u toj knjizi.Sad,njihovo ubedjenje da su satanisti mogu si nabiju u dupe,ali ipak,razmisli pre nego sto kazes.

NatassjaInEternalSleep

Tue 18 Aug 2009, 20:44

ja mislim da je ono sto je lavey radio cisto zgrtanje para...zato ga posebno i ne gotivim...crowley je bio genije,ovaj je uglavnom samo crpeo novac..

Sweet Tooth

Tue 18 Aug 2009, 21:36

Vrlo vazno,koja organizovana religija to ne radi?

NatassjaInEternalSleep

Tue 18 Aug 2009, 23:27

znam,zato mi se pogotovo ne dopada...ateista sam,i to s debelim razlogom:D

Grejmalkin

Wed 19 Aug 2009, 03:15

NatassjaInEternalSleep wrote:
ja mislim da je ono sto je lavey radio cisto zgrtanje para...zato ga posebno i ne gotivim...crowley je bio genije,ovaj je uglavnom samo crpeo novac..

Koji argument ide u prilog tvrdnji da je Alister genijalan?

GNCD

Wed 19 Aug 2009, 15:23

Sweet Tooth wrote:

Pola stvari koje si ti napisao na ovom forumu se poklapaju sa time sto pise u toj knjizi.Sad,njihovo ubedjenje da su satanisti mogu si nabiju u dupe,ali ipak,razmisli pre nego sto kazes.

Poklapaju se sa GejVejovim satanizmom, ljudi stavite granicu izmedju tradicionalnog satanizma i LaVejovog. A ti Tooth-e, mogli bi da se vidimo da popijemo koju. 38

NatassjaInEternalSleep

Wed 19 Aug 2009, 20:11

daj molim te,pa on sigurno nije okupljao oko sebe bogate superstarove kako bi privukao masu klinaca koji veruju da su satanisti....i to putem medija itd..a narocito mi je zanimljivo sve to sto prodaje preko interneta neki svoj cd ,,Satan Takes A Holiday" haha...necu da govorim da je lavey bio glup lik,ocigledno je da nije,ali mislim da je crowley to osecao na pravi nacin.

Sweet Tooth

Wed 19 Aug 2009, 21:21

GNCD wrote:
Sweet Tooth wrote:

Poklapaju se sa GejVejovim satanizmom, ljudi stavite granicu izmedju tradicionalnog satanizma i LaVejovog. A ti Tooth-e, mogli bi da se vidimo da popijemo koju. 38

LaVej uopste nije satanista,ma sta on o sebi pricao,budimo realni.

Moze batke,taman i Znjumr da dovucaramo,samo reci kad :124:

daj molim te,pa on sigurno nije okupljao oko sebe bogate superstarove kako bi privukao masu klinaca koji veruju da su satanisti....i to putem medija itd..a narocito mi je zanimljivo sve to sto prodaje preko interneta neki svoj cd ,,Satan Takes A Holiday" haha...necu da govorim da je lavey bio glup lik,ocigledno je da nije,ali mislim da je crowley to osecao na pravi nacin.

Okupio je superstarove?Ne nije,nego je Crkva omogucila njima da se popnu toliko visoko (ima dosta bogato-uticajnih clanova).Nesto kao masoni,zaista.

A Krouli je bio taman toliki sarlatan koliko i LaVey,samo prefinjeniji i nacitaniji,plus je radio u vreme procvata interesovanja za okultno.

IVL

Thu 20 Aug 2009, 00:35

Pa dobro ajde kakva je razlika izmedju "tradicionalnog" satanizma, i LaVejovog (paljevinskog) ?

Tradicionalan je stvaran?

Iste bljuvotine kao i sve ostalo na temu bilo koje religije (bas za mene).

GNCD

Thu 20 Aug 2009, 00:54

IVL wrote:
Pa dobro ajde kakva je razlika izmedju "tradicionalnog" satanizma, i LaVejovog (paljevinskog) ?

Tradicionalan je stvaran?

Iste bljuvotine kao i sve ostalo na temu bilo koje religije (bas za mene).

To sto se LaVej lozi na ljubavne magije itd. da ne nabrajam.

NatassjaInEternalSleep

Thu 20 Aug 2009, 01:05

ne znam,organizovane religije i sluze da se crpe pare i prave stada..samo lazu ljude..a sada je pravo vreme za satanizam definitivno.svi zude za tim da postanu mocni i budu puni kesa(ok,glupo je reci svi,ali dosta ljudi)

parky

Thu 20 Aug 2009, 21:54

ne znam,organizovane religije i sluze da se crpe pare i prave stada..samo lazu ljude..a sada je pravo vreme za satanizam definitivno.svi zude za tim da postanu mocni i budu puni kesa(ok,glupo je reci svi,ali dosta ljudi)
Najveca organizacija koja crpi pare je Hristanska religija...a posle mozemo da kritikujemo ostale...

NatassjaInEternalSleep

Fri 21 Aug 2009, 01:10

Da,zato sto ima najvise pristalica..ali kad malo bolje pogledas,retko koji glavonja na vlasti je hriscanin...

parky

Fri 21 Aug 2009, 07:30

Da,zato sto ima najvise pristalica..ali kad malo bolje pogledas,retko koji glavonja na vlasti je hriscanin...
e pa u tome jeste i stvar, on sebi nece da zaglupljuje mozak nego drugima...

GNCD

Fri 21 Aug 2009, 09:13

Poenta price je jebes Laveja, pedercinu...

NatassjaInEternalSleep

Sat 22 Aug 2009, 03:58

Nemoj da si homofob:D

GNCD

Sat 22 Aug 2009, 11:43

Nemoj da si homofob:D

Hihihi. Embarassed

Sweet Tooth

Sat 22 Aug 2009, 21:54

Uvek zaboravljam koliki je problem prosecnom blekeru dokazati nesto kad je ubedjen u nesto :69:

Sponsored content

Today at 17:27

Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next