METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

Share|

kemikaL_girL

PostRe: Najbolje se provodim u, na, kod?
18/03/08, 01:00 am

I to što kažeš... Razz Ali pazi, bolje loša kopija finoće nego prostak original. ;)
Inače, je ne mogu da se odlučim gde se najbolje provodim tako da je to jedini razlog zbog koga ja još nisam postovala na ovoj temi a vezano za samu temu... Razz

KneZ

18/03/08, 01:05 am

pa da,mi fini ljudi ni ne znamo gde se najbolje provodimo kda nam je zivot sam bubanje,strebanje,rad,disciplina......jos ako si original fin covek(kao neki) tek onda neces znati sta da napises ;) Razz

kemikaL_girL

18/03/08, 01:25 am

Ma bre dete, dvoumim se... Razz imam gomilu omiljenih mesta, ali nije fora da samo nabrajam tako da ću prvo napraviti uži izbor, pa tek onda napisati svoja omiljena mesta u, na, kod i td... joj, kako ovo glupavo zvuči, ali tako ide naziv teme. Baš se nekako ne slaže uz moju finoću... Razz

KneZ

18/03/08, 01:29 am

znam znam,,,os da ja pocnem umesto tebe....evo:

faks,biblioteka,citaonica,radni sto,kuhinja......to su odprilike neka mesta de izlaze fini ljudi...............

i naravno,neke stranacke prostorije ;) i prostorije za ne pusace........... ;) Razz

a sam sad nalupao gluposti

kemikaL_girL

18/03/08, 01:33 am

E vala jesi nalupao gluposti. Razz Hajde pusti mene da se odlučim ipak to nije moj izbor ili ja nisam dovoljno fina?! Razz

KneZ

18/03/08, 01:36 am

znam da nije tvoj izbor....ali ocu da ti pokazem da nisi uopste fina....to sam ja nabrojao mesta gde ja izlazim... ;) pa da se vidi ko treba da prai fan klub ;) Razz

Vladimir Divjak

18/03/08, 10:12 am

jel ste vas dvoje prsli:suspect:

kemikaL_girL

18/03/08, 10:35 am

Ne znam ja da li je on prso?! Rolling Eyes Razz Mene je samo opet spopala nesanica pa sam se nadala da će mi blejanje pored kompa pomoći da mi se prispava. I uspelo je... Razz
Inače., što se tiče teme... mislim da se najbolje provodim u, na, kod i sa ortacima koje poznajem užasno dobro i jaaaaako dugo gde god to bilo. Neka masovna okupljanja mi više ne prijaju kao ranije, ali oke... mogu da izblejim. Ipak najviše volim neku intimniju atmosferu, dobro vino i provod može da počne. ;)

Vladimir Divjak

18/03/08, 11:18 am

E da i to sto kazes ja sam pre imao drustvo od 15-20 ljudi ali sad sam uglavnom sa 4-5 ljudi ako ne i manje...i mnogo se bolje zezam nego pre...Evo pre neko vece su dolazile neke devojke iz Ar-a a ovi moji (i musko i zensko) poludeli, rade neke stvari samo da bi one rekle kako smo mi likovi, a i one su isto glumele neke poznanike muzike i zivota...pih...Smorio sam se pa sam morao da im ocitam lekciju o lepom ponasanju kao da imam 50godina, kako su se posle smirili Razz. A sve te ljude znam posto sam svirao u Ar-u 2godine, a sad mi dosli ovde i glume mi neke ribe...mars tamo...

kemikaL_girL

22/03/08, 12:16 am

Heh da, ma i ja ne volim to dokazivanje, nadmetanje, nametanje... ;) Obično mi u takvim situacijama bude smešno, nasmejem se i iskuliram situaciju totalno. Jako mi je smešno kada vidim takve likove koje poznajem kako se dokazuju i glume ludilo a svi se znamo... Razz Zato kažem da više volim neku intimniju atmosferu i ljude koji nemaju potrebe da neprestano i po svaku cenu budu centar sveta. ;)

bio

..:: METAL SRBIJA ::..

22/03/08, 03:35 am

Ja mrzim ljude koji misle da su centar sveta, i zarad svog zdravlja ih se klonim, za svaki slucaj - da ne bih postao neuracunljiv.

Ali eto, veceras posle, evo, 9 godina bilo okupljanje ljudi iz osnovne skole i mnogi su me iznenadili, sto izgledaom, a sto stavom i ponasanjem, takodje, mnogi su ostali potpuno isti...
I onda smo platili racun 18,5k Very Happy

KneZ

23/03/08, 03:32 am

ugl kako su te ljudi iznenadili...???

predostavljam lose....

bio

..:: METAL SRBIJA ::..

23/03/08, 09:58 am

Vecinu nisam video od kraja osnovne skole, nekih 9 godina. Vrlo prijatno sam bio iznenadjen.

pichoperka

23/03/08, 01:06 pm

Sinoc u Bosni prejako bilo Very Happy
flase su letjele zrakom ahahahah
krvi do koljena...
wooow... najbolja subota do sada Smile

Vladimir Divjak

23/03/08, 01:08 pm

Bloody Sabbath ;)

Tara

10/05/08, 12:57 pm

na hitu 202,iza prirodnjachkog na kalemegdanu i undrerworld subotom...

shlogirana_veverica

10/05/08, 01:25 pm

na keju, pored Nishave sa drustvom... ali sad ima dosta skinera i njihovog mladjeg skejt dela koji se ne trezni.... a poceli su da se pojavljuju i mentalno zaostali ljudi i dizeli (mada manje)....
ima u tvrdjavi jedan tunelchic koji je poprilichno nezgodan i vecina ljudi se plashi da prodje tu jer je kao mali slusao da su tu babaroge, da su tu ljudi isli i nikad se nisu vracali... uglavnom kad se prodje kroz to tunelche izlazi se na terenche (za kosharku, bez koseva naravno) i vrlo je lepo mesto... tribine su skoro cele srushene ali deo koji je ostao citav je vrlo zgodan za sedenje... inace mnogo lepo izgleda kad zaraste u travu i kad drvece ozeleni... pored su jos dva terenchica, ali oni nisu interesntni... uglavno ja se za letnji raspust dovuchem tu oko 5, 6 popodne sa naj drugaricom, jedemo, gledamo oblake, tracharimo, oko 7,8 dolazi drustvo.... i uvek nam mnogo lepo bude.... mesto je stvarno fenomenalno, vrlo retko tu neko prodje....

Anja_Black

21/05/08, 10:35 pm

Paa, kod kutje sama sa muzikom ili Slobom...xex...
Ili na Kalishu, dok sedim i gledam na ushtje ili na onom delu koji gleda na zoo wrt...Jeste da malo smrdi, ali tu je manje ljudi...Samo da sam sa ljudima koji mi odgowaraju...

kemikaL_girL

26/05/08, 07:23 pm

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ja se tako dobro provela jedne subote ne tako davno pre. Razz Bilo mi je awwwwwwwww... prediwno... znaju neki a znam i ja ;)

dArkSlayer

The Keeper Of Elder Scrolls

26/05/08, 08:39 pm

Nije mi bitno mesto, vazni su samo ljudi sa kojima sam. :124:

MrznjA

26/05/08, 08:42 pm

Iza diskonta Shogor u Zarkovu i Idea minimarketa u Zemunu sa drustvom[da,idemo na drugi kraj grada da bismo pili]....uglavnom sam za blejanje napolju,ne volim puno zurke jer se ljudi tu samo ponapijaju,ispeglaju i odu kuci,i svima upropaste zabavu.centar Beograda mi se smucio za sva vremena,nema dosadnijeg mesta u gradu...dobro,ima,ali necemo u detalje.Svirke su isto smorile,isti bendovi sviraju svake nedelje[ima ih dobrih,ali oni losi ubise u pojam],te sam prestao i da budem redovan po tim zgodama...jednostavno,nista ne moze da zameni opustenu bleju.

Death

26/06/08, 05:53 pm

Kod kuce...

Smrth

26/06/08, 11:40 pm

za mene nije pitanje "u, na, kod?" nego "kad?"
Piranje: Kad?
Odgovor: Kad sam pijan Razz

Jami!

27/06/08, 05:21 pm

Svirke,festivali,fine sedeljke...Kuda turci,tuJ i mali Muja :118:

shlogirana_veverica

28/06/08, 03:15 pm

@ smrth: iskreno se nadam da je tvoj post bio shala....

Sponsored content

Page 2 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next