METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

Share|

kemikaL_girL

PostRe: Snovi
01/02/09, 04:14 pm

@bio
pffffff Rolling Eyes
Razz
eh pa sad, znam ja da ti owo nisi zeleo da kazes nego eto nemas pametnija posla nego mene da nerwiras! Very Happy
al oprastam ti :93:

@Angry_Chair
hehe pa to za kupatilo jeste malo kriminalno Smile
al pazi owako
po mojim nekim tumacenjima Very Happy kucu kada sanjas to je twoje fizicko telo
e sad kada sanjas kucu sa wise spratowa, opet razni niwoi swesti i razna tela (fizicko, emocionalno, mentalno)
pa npr imas sad :
podrum- podswest
tawan- swest
kuhinja- predstawlja neki rad, ispunjenje neke potrebe
spawaca soba- simbol odmora i obnawaljanja
dnewna soba- simbol komunikacije i deljenja
a kupatilo- potreba za eliminacijom, procicscenjem Very Happy (narawno figuratiwno da ne bude zabune Smile )

pa eto... trudim se Razz

ali i dalje mislim da bi swako trebao da bude u stanju sam da tumaci swoje snowe i da se trudi da ih protumaci jer zaista snowi jesu neki simboli koje nam nasa podswest salje i mislim da bi terebali da wodimo racuna o tome sta sanjamo, koliko cesto, da li sanjamo u bojama, da li nam se neki snowi ponawljaju, koliko cesto i tako dalje i tako dalje...
swe to ima smisla Smile

IVL

18/02/09, 03:31 pm

Dva sna:

-prvi: sanjao sam da je grom udario u tresnju u mom dvoristu, i da ju je oborio. Neposredno pre toga je pocela oluja, i video sam u daljini, jedan veeeeeliki udar groma. Very Happy

-drugi sam (takodje nocas): sanjao da se kockam, na necemu sto je jako slicno ruletu, ali nije rulet. Po istom principu se to igra. Prvo sam par puta promasio broj na kome se "loptica" zaustavila, a posle sam dobio i to na broju 8. (takodje sam zapamtio broj 18, na kome sam valjda promasio). Da tumacim, ne mogu i ne znam Very Happy

Sweet Tooth

18/02/09, 04:09 pm

VEc dve noci se budim kao prebijen..sanjam ko zna kakve krokodile a kad ustanem niceg se ne secam i to me nervira,posto osecam da propustam nesto VAZNO sto tu vidim a nikako da zapamtim.

El Karnisero

18/02/09, 04:45 pm

Ja sam sanjao da ulazim u Mimozu(poslasticarnica) i sad onaj konobar ili sta je vec mi prica o kolacima koje imaju pola sata a ja narucim becku sniclu.Onda mi on donosi neko ogromno parce mesa i ja krecem da jedem a u tom trenutku u poslasticarnicu ulazi Snup Dog,seda pored mene i krecemo da pricamo.Samo se ne secam sta smo pricali.

IVL

18/02/09, 04:50 pm

Snup Dog!!!!!!! 29 29 29 29 29

Aleksandra the Great

18/02/09, 07:10 pm

becka snicla u poslasticarnici 29
fantasticno, podseca me na moje glupave snove :100:

Shilo

19/02/09, 07:34 am

"Skrpila" sam pola sata sna i već treći put sanjala Roba Barretta kako me gađa Ferrero Garden pistaći-bombonama koji su živi i puše travu. Suspect

Povlačim svoju izjavu o snovima sa jasnom porukom.

Grejmalkin

26/02/09, 04:53 pm

San br. 1

U kuci moje bakute,tacnije na spratu,nalazi se ogromna soba.Ulazim u nju.Mracno je.Pored sebe sam napipao nocni sto.Otvorio sam ga i u njemu pronasao sibicu sa likom Artura Sopenhauera.Upalio sam sibicu.Osvetlio sam mali deo sobe.Primetio sam da je pod prekriven crnim i belim plocicama,kao i to da su zidovi konkavni.Na stolu koji se nalazio na sredini sobe sam nasao knjigu koja je bila umotana u sivi pokrivac.Uzeo sam je.Izasao sam iz sobe i usao u sledecu gde sam sakrio knjigu.Vratio sam se u prethodnu sobu.Sada su na podu sedele dve osobe (moja keva i neki lik) i pocele su da me optuzuju da sam ukrao novac.Ugurali su me u sobi gde sam sakrio knjigu i pokusavali su da me nateraju da priznam nesto sto nisam uradio.Posle nekog vremena su poceli da pretrazuju sobu.Ja sam izasao na terasu gde me je sam nestao u beloj svetlosti.

P.S. Kada sam uzeo knjigu cuo sam zenski glas koji mi je rekao:"Artur Sopenhauer,Artur Sopenhauer,Artur Sopenhauer,Artur Sopenhauer!!!!"

San br. 2

Setao sam glavnom ulicom mog divnog grada Cuprije.Sa leve strane su se nalazile zgrade koje se inace nalaze na tom mestu.Sa moje desne starne se nalazila stepa.Ovaj put mi je zenski glas rekao:"Alister Krouli,Alister Krouli,Alister Krouli".

San br. 3

Ispod podruma moje kuce sam naisao na oltar na kome se nalazila crni cvet (mislim da je bila orhideja).Iznad nje,na zidu,se nalazio znak haosa.Bio je bele boje.Slabo svetlo je obasjavalo prostoriju.

Ne mogu da se setim svih delova ovih snova ali ovakvi snovi su sve cesci i cesci.Svake noci se budim sa bolovima u glavi.

SEPULTURA

25/08/09, 04:18 pm

Sanjao sam da me juri neka debela fetina koja hoće da mi popuši kurac i stigne ona mene i ja joj kažem da se sagne i iskenjam joj se po faci.Stvarno se nekad zabrinem šta bi svi ti snovi mogli da znače 29 29 To bi valjalo videti uživo 29

*WaLk*PantErA*

12/09/09, 04:57 pm

sinoc sam sanjao da me shamara palachinka sa orasima!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No No No

SEPULTURA

12/09/09, 06:00 pm

*WaLk*PantErA*Man!aC'95 wrote:
sinoc sam sanjao da me shamara palachinka sa orasima!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No No No

Teče LSD venama tvojim 29 PROŠO SIII!!!!! 29

*WaLk*PantErA*

12/09/09, 06:16 pm

teche,teche xD
i lsd,i kachamak! xD

a da...pre nekih nedelju dana sanjao sam da je moj hrchak Kosta,krenuo da pije martini sa jagodama u njemu a ja sam ga gledo sa koncerta nekog tamo benda...
tako da ...moji snovi su... sickness,pure sickness Twisted Evil

Aleksandra the Great

12/09/09, 08:39 pm

uh, verujem ti 29
ja sam nocas sanjala kako me neki likovi zezaju jer imam kratke nokte Shocked
pa sam se tukla sa mamom Shocked
pa sam jednom sanjala kako mi je moja prababa ukrala majicu 29 29 29 29 29 29

i tako 29 29

returning man

14/09/09, 04:31 pm

sanjam o vjecitoj zimi sa puno barsunastog snijega
o jednoj drvenoj kolibi
o toploj cokoladi
o puno vrele koze
o dva gola tijela
o bajci koja je ostvariva ako u nju povjerujes

*WaLk*PantErA*

14/09/09, 06:14 pm

hehehe,pitanje je shta sanjash,a ne shta ti zhelish da mi mislimo da ti sanjash Smile

returning man

14/09/09, 06:21 pm

o tom sanjam

au temi nije bilo naznaceno da li budni ili dok spavamo
ja sam sanjar i ono navedeno je moj san

*WaLk*PantErA*

14/09/09, 06:37 pm

and again,svidja mi se kako razmishljash Smile

au,ljudi shta sam sinoc sanjao!!!!!!!
da jedem tost sa orasima umochen u votku a uz to pijem vodu !!!!!!!!!!!!! LOL
XD

returning man

14/09/09, 06:39 pm

drze prije spavanja popij jedan bensedin i casu indijskog caja

dobro je za smirenje

kemikaL_girL

23/09/09, 01:31 pm

pre neku noc sanjala sam da sam zakasnila prvi dan za posao. i samo sam se kao okrenula na drugu stranu kreveta i nastavila da spavam.

sta ti je osecaj odgovornosti, tako sam ponosna na sebe! Razz

Sweet Tooth

23/09/09, 03:20 pm

ovaj post iznad je suva sustina svetlanizma Very Happy

kemikaL_girL

23/09/09, 11:42 pm

jos mi samo menadzer fali i smesi mi se svetska turneja (da ljude uputim u novi filosofski pravac)! Cool

/
(samo da se sutra ne uspavam moram ispite da prijavim, mucno sam ih spremala ovih mesec dana Razz)

Teeyanna

25/09/09, 03:08 pm

...ja svasta sanjam... ali svasta...

*WaLk*PantErA*

25/09/09, 03:15 pm

sinoc sam sanjao da sam car underworld-a Very Happy
vrlo mocan san Very Happy

ElysiumSeeker

25/09/09, 03:19 pm

Ti bre svake noci sanjas neke uber-cool,tr00,kvlt,sickness snove...s'vatam ja da ti imas 14 godina i da se trudis da ispadnes neki super-cool lik,al' sto je mnogo - mnogo je... No

*WaLk*PantErA*

25/09/09, 03:21 pm

ne...nego mnogo gledam horore i igram igrice...pa mi to ochigledno utiche na podsvest a samim tim i na snove

Sponsored content

Page 9 of 12Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next