METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOˇETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUˇNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

Share|

ObrnutaZvezda

PostSilencer
Sun 17 Feb 2008, 21:21

-----------------------------------------------
Black Metal
Suicide, death, misanthropy, insanity
Sweden(Malmö)

Silencer - Death Pierce Me 2001

Download:
http://rapidshare.com/files/66829257/silencer.rar.html

KOZICA

PostRe: Silencer
Wed 30 Apr 2008, 06:37

Ja ne znam,da li sam bolji skrim od Nattramn-ovog ikada u zivotu cula,savrsenstvo..
Sterile Nails And Thunderbowels-ubedljivo najbolja stvar

Demonaz

Fuck off and die!!!

Thu 29 May 2008, 07:46

Bash sam skoro skinuo ovaj album...onaj vokal je neshto najbolesnije shto sam chuo...moram da priznam da nijedan podzanr doom-a ili avant-gardnog metala nema dovoljno bolesne bendove koji bi mogli da se mere sa Silencerom...a chini mi se da sam prochitao da je ovaj lik iz Silencera bio u ludari....a da i slike su mu dvratne :SS....muzika je genijalna....apsolutno...chista depresija....mrachno...melanholichno...ja sam se najezhio kada sam prvi put chuo Sterile Nails And Thunderbowels....znachi svakome preporuchujem ovo....lik je bolestan do bola ali je i chist genije ....(mislim na pevacha)....poshto nije one-man band Smile

MrznjA

Sun 01 Jun 2008, 02:46

ljudOVi...varg i manijak su pevali tako mnoooogo pre natramna....samo sto su njemu istakli vokal u produkciji.ako imate vremena,potrazite originalni death-pierce me demo,malo drugacije zvuci pesma...ako volite te rare stvari necete se razocarati.

Demonaz

Fuck off and die!!!

Sun 01 Jun 2008, 03:47

Varg da...ali Maniac nije sigurno ovako pevao...on je vishe cichao nego shto je vrishtao...a da Natramn vrishti kao Varg plus da mu neko guli kozhu ili da ga neko kastrira bez anestezije ili tome slichno...a gledao sam spot za Sterile Nails And Thunderbowels..i umalo se nisam ispeglao na monitor...znachi ono je jebeno bolesno...u isto vreme mi je i smeshno i prestrashno....ne razumem takve ljjude....a inache je spot napravljen od inserta iz nekog filma Begotten....muzika je genijalna ali ono je pozerisanje na kvadrat...mislim ako je neko toliko depresivan ...ne mora da stavlja svinjske noge umesto ruku i nosi ludachke koshulje i neke krpe preko face...vec neka se rokne sachmarom ..mushki ...odluchno...ali ono je jadno..:S....moje neko mishljenje o Natramnu...a muzika i vokal su prejebeno dobri....

parky

Mon 02 Jun 2008, 00:34

Koja rasprava...Svejedno Band je super...pevac ovog banda je nedavno bio u Dushevnoj clinici...i ima svoj novi band po imenu "DIAGNOSE LEBENSGEFAHR"-Bolest ziva Very Happy

Demonaz

Fuck off and die!!!

Mon 02 Jun 2008, 03:29

^ napisao sam u predproshlom postu da je bio u ludari btw Very Happy....a da ...znam da je izdao taj album pod foru dark/ambiental /darkwave...industrial :S......zanimljiva kombinacija...

parky

Mon 02 Jun 2008, 03:32

Eeee jbg, nisam obratio paznju da si napisao...Da, bash zanimljivo :lol:

MrznjA

Mon 02 Jun 2008, 06:21

"DIAGNOSE LEBENSGEFAHR" je sranje na kub...znaci noise/ambient sa urlanjem....pre cu da slusam abruptum nego to.
a ja sam na vise mesta pominjao da je to sve propaganda i kako je natramn zapravo lekar.neka,kul im je stajling sa tim poveziam i tako to...cist dokaz da je bm crn i u belom. :lol:

Demonaz

Fuck off and die!!!

Mon 02 Jun 2008, 06:33

ne seri da je lekar ...hahaha...kolko jak lik....ali valjda je stvarno bio u ludari ???

MrznjA

Mon 02 Jun 2008, 06:40

ma sto posto...ajde,ti bi na svom sajtu reklamirao ludaru...ako mu je toliko lepo tamo,neka se vrati...sranje bre na kub,i za ljude da kupuju diskove Very Happy
inace,imam begotten,gledao sam nesto malo...nije film nista posebno...onako,cudan je...ali je odlican sa umetnicke tacke gledista,no ume da smara jer nema dijaloga...samo fabula.

Demonaz

Fuck off and die!!!

Mon 02 Jun 2008, 06:47

ja shto sam video ono u spotu je bilo kao neki snimci iz prvog svetskog rata sa nekim ludacima ili shta su vec....slichnim njemu...tako te ludachke koshulje i neki shitovi.....:S....sranje..ne volim takve stvari....a moguce da je neki lekar ili je dosta upucen u to...mada nije nemoguce da je stvarno shenuo i otishao u ludaru....sudeci po vokalima i slikama ....sve je moguce Very Happy

MrznjA

Mon 02 Jun 2008, 06:50

film je sniman '91 ili '96...lagacu te...ljudi su potrosili 10h samo da naprave da bude jasan crno beli kontrast :0D
ma...opet kazem...da je lud...i dalje bi bio tamo...i svakako se ne bi zahvaljivao lekaru i ludnici itd.

ms

..:: METAL SRBIJA Underground ::..METAL SRBIJA

Mon 02 Jun 2008, 06:51

http://metalsrbija.com/horror-psycho-f32/begotten-1991-t2417.htm

Sponsored content

Today at 18:45

Page 1 of 1